Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párkapcsolatotok is ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párkapcsolatotok is ilyen?

Figyelt kérdés
Reggel a tv előtt reggelizik a kanapén, én mindig az asztalnál, nem beszélünk munka előtt, munka után az asztalnál sem, meg amúgy sem. Engem ez nagyon zavar, ő azt mondta, nincs mit mondania, nincs miről beszélnie, mert vele sose történik semmi. Ha vesz valamit, velem sosem beszéli meg, úgy van vele, hogy ami neki tetszik az majd biztos nekem is. múltkor egy porszívót vett meg így. Előtte több dolgot is. Ha valami problémám van, csak annyit lát, szomorú vagyok, de ne zargassam vele, arra kért, ne vigyem haza, mindig legyek vidám.
2016. febr. 2. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ***********(moderálva) kapcsolat.

De lehet nem is nevezném kapcsolatnak.

2016. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Lehet székely. Ha nincs mit mondani évekig kussol.


De azért Te se vagy ám ügyetlen, mi fogott meg egy ekkora proletárban? Gondolom "szép" meg "sármos" ahogy böffentget a Kőbányai után... :S

2016. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ti csak egymás mellett éltek, mert úgy olcsóbb a rezsi.


Mi sokat beszélgetünk, akár a napi híreket is megbeszéljük, mit főzzünk holnap, mit tervezünk a hétvégére, de beszéltünk már arról is, mit lenne, ha nyernénk a lottón. Sajnos ez se történt meg, de azért még beszélni lehet róla.

Együtt eszünk, vagy a konyhában, vagy a tévé előtt, de egyedül nem esik jól egyikünknek sem.

Vásárolni is együtt járunk, ciki vagy sem, de jó időtöltés együtt ruhát próbálgatni, válogatni az üzletekben. Ha látunk valami akciósat, akkor hívjuk a másikat, hogy szerinted is megvegyük?

Nem fogom minden zokniért zaklatni, de egy háztartási gépnél már egyeztetünk.

A munkahelyen történtekkel napra készek vagyunk, mindig tudom, ki kicsoda náluk, mi a gondja, mi bántja, én is kipuffogom magam két perc alatt, és ő meghallgat.


Szerintem ez a normális.

2016. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Főleg az utolsó tetszik, hogy legyél mindig vidám.

Van egy ilyen 1950-ből való kis füzet ahol leírják, hogy kell a nőnek viselkedni és abban is van ilyesmi.

2016. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Velem a hétvégét sem tervezi meg, mert hogy miért? Meg hogy majd akkor, meg hogy mondjam mit akarok csinálni és akkor az lesz.
2016. febr. 2. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a fenének vagy vele? Azonnal szakíts!
2016. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem ilyen.

Reggel, mielőtt munkába megyünk, mindig összebújunk kicsit, sokszor egy gyors menet is van. Beszélni nem nagyon szoktunk ilyenkor, én még félálomban vagyunk, de az összebújás fontos. (Kivéve, ha én éjszakába nyúlóan dolgozom, akkor megkérem, hogy reggel ne ébresszen fel.)

Mindig megbeszéljük, hogy kivel mi történt aznap, milyen hangulatban van. A problémáinkat pedig különösen megbeszéljük, meghallgatjuk egymást, együttérzünk egymással, támogatjuk a másikat.

Ami a vásárlást illeti: azt mindig megbeszéljük, hogy MIT vegyünk, mire van elsősorban szükség, de a kiválasztás néha önálló. Elmondjuk a fő szempontokat, és akkor bízunk annyira egymásban, hogy a másik jól választ a megadott szempontok alapján. Pl. közösen nézegettünk háztartási gépet, én láttam egy nagyon jó ajánlatot, elmondtam a páromnak, ő pedig rávágta, hogy akkor azonnal vegyem meg, nehogy lemaradjunk róla.

2016. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Múltkor úgy vásárolt a neten háztartási eszközt, hogy nekem nem is szólt, aztán mikor haza hozta, pislogtam nagyokat.
2016. febr. 2. 14:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti olyanok vagytok egymás mellett, mint két dísznövény. Ez nem kapcsolat, ez a nagy büdös semmi és nem is normális. Ha nem tetszik, vess véget neki. Ilyen egyszerű.
2016. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ilyen. Reggelente csak én kelek fel, ő délutános, de van, hogy egy szexre felkel azért :D Imádom a reggeli szexet. Ha nincs rá idő, csak nyomok egy csókot a szájára és elbúcsúzom, de napközben is sokat beszélünk, este általában minden van, beszélgetés, közös vacsifőzés, szex, közös filmezés, néha iszunk otthon ketten, vagy eljárunk barátokkal, stb. Szóval nem, nem ilyen hulladék a kapcsolatom, mint amit leírtál.
2016. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!