Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törvényszerű, hogy minél jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű, hogy minél jobb egy nő, annál inkább nem veszi észre az átlag pasikat?

Figyelt kérdés
nekem is van olyan tapasztalatom, hogy dagadt - ronda nők irnak társkeresőn... de jók sosem. Aki jó nő, törvényszerű, hogy az egyszerű, átlagost nem veszi észre?
2016. febr. 18. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Aki jó nő az bejön a jó pasiknak, minek írogasson akkor az átlagosaknak?
2016. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen. Hol voltàl fizikán ? Ez Kepler 5. Törvénye, ami kimondja, hogy egy nő vonzásának hullámhossza csak azonos vonzású hullámhosszal rendelkező férfiakra fejt ki vonzóerőt.
2016. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted egy jó nő miért érje be egy átlagos, vagy átlag alatti sráccal, ha az átlag fölötti férfiak sorban állnak nála?
2016. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2016. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mitől jó? Csak mert jól néz ki? Az semmire nem elég. Az ilyen elszállt nőket általában 1-2 mondatban szénné lehet oltani, és máris kismacskává változnak ;) Egyébként igen, ez így van manapság.
2016. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
a szar nők sem veszik észre az átlag pasikat, amíg megdugják őket jópasik, addig jócsajnak hiszik magukat.
2016. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha te jó nő lennél,nem a jó pasikkal foglalkoznál az átlaggal szemben?Nyilván de.De ezzel mi a gond?Ez így természetes...

20L

2016. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te magad a világért sem akarod "beérni" egy átlagos nővel, de a nőktől elvárnád, hogy érjék be veled, az átlagos pasival.:D

Bírom ezeket a kérdéseket.

2016. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkabb csak arrol van szo, h egy atlag sracnak fel kell magara hivnia a figyelmemet, higy eszrevegyem. Ha ez sikerul neki akkor mar nem is olyan atlag:-)
2016. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, én tudom hogy jó pasi vagyok, csak ha mégis beir nekem valaki dagadt - ronda nő, nem nézem le azzal, hogy nem válaszolok...
2016. febr. 18. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!