Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő is érezhette h forrt köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is érezhette h forrt köztünk a levegő?

Figyelt kérdés

Va egy osztálytársam,aki eddig irritált. Viszont egymás közelébe állva valahogy úgy éreztem mintha forrt volna köztünk a levegő. Pedig nem jon be a srác de valahogy felfigyeltem a magatudatosságára.

Köszi a válaszokat


2016. febr. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted erre mi fogunk tudni válaszolni? Nem az a valaki vagyunk, akiről a kérdés szól! Erre csak ő tud válaszolni, más nem!
2016. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán mindketten büdösek voltatok és mint a mágnesnél az azonos pólus taszítja egymást.
2016. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
méne érezné?
2016. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória.


Amúgy ezen most úgy felröhögtem, ezen a "forr a levegő"-n, mert kérdező, neked nyilvánvalóan fogalmad sincs róla, h ez a kifejezés mit jelent :D


Magatudatosság :DDD Hogy mi??? :D Nem magabiztosság?

2016. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy öntudatosság :)

ha tényleg annyira elvolt magával a srác, akkor lehet, hogy téged észre sem vett. neked meg csak az tűnt föl, hogy ő másképp viselkedik.

2016. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!