Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rendezted le magadban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezted le magadban azt hogy a házastársadon kívül felfigyeltél másra?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit aki nagyon érdekel, vonzódom hozzá és ha nem lennék kapcsolatban, udvarolnék neki tuti.


F


2016. febr. 19. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a 4-es válaszoló vagyok.

az illetővel már jó ideje nem találkoztam személyesen (kb. fél éve), és így már mondhatni megszűnt ez, már csak ritkán jut eszembe és nem annyira úgy, mint azelőtt.

Viszont ha újra találkoznánk, szerintem megint az lenne, hogy kész lennék. Bár az is lehet, hogy csak csodálkoznék egy nagyot, hogy érte voltam oda?


Magamban ezt úgy rendeztem le, hogy sokmindent átgondoltam és rájöttem, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga, akármennyire is tűnik úgy, hogy ez gáz. Erre a pontra jutva a férjemmel is beszéltem a dologról, mint ahogy ő is mesélt ezt-azt, és végeredményben mindez úgy hatott a kapcsolatunkra, hogy nyitottabbak lettünk egymás felé.


Nálad mi a helyzet?

2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!