Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderül, kidobnak otthonról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, kidobnak otthonról. Elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyok valakivel de nem merem elmondani a szüleimnek mert félek ki raknak otthonról.

A párom 12 évvel idősebb és tudom nem néznék jó szemmel a szüleim a kapcsolatunkat.

Viszont nem akarom titkolni, és együtt el akarjuk mondani nekik.

Tudom azonnal ki dobnak ismerem őket.

Örökké nem titkolhatom de félek ha elmondom megszakad a családommal a kapcsolatom.

Mit tegyek mondjam el? És lesz ami lesz?

Talán egyedül k€ne elmondanom a párom nélkül....


20 N



2016. febr. 19. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
20 évesen ennyire félsz a szüleidtől? akkor költözz oda a pasidhoz ha kidobnak. vagy ne mondd el.
2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fel kell vallalni a masikat - a pasid is legyen ott, elvileg ketten vagytok egy par es nem egyedul.

Ennyi a titok!


Viszont lenne egy kerdesem: mi van ha kozben rajonnek? Az mennyivel lenne jobb? Ettol kell tartani.

2016. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igaz semmivel nem lenne jobb ha saját maguktól jönnének rá...

Ha elmondom azonnal kidobnak, és mivel ide köt a suli azonnal nem költözhetnék páromhoz.

Párom nagyrészt így is külföldön tartózkodik, szóval fel kellene adnom a sulit amit nem szeretnék.

2016. febr. 19. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
De miért dobnának ki?
2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vallásosak de szigorúbb értékrendet követnek mint mások.

Nálluk a házasságon kívüli szex vagy, hogy egy idősebb férfit szeretek megbocsájthatatlan...

Ezért tudom, hogy kiraknának...

2016. febr. 19. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok a szüleidnek
2016. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alberlet/kolesz, diakmunka a suli mellet? Es meg a pasid is segithetne (valamennyire, valamennyit) neked.
2016. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Dolgozom jelenleg is félre rakok arra, hogyha mennem kell esetleg egy ideig fizessek valami olcsó albérletet...

De nem igazán keresek sokat, mert csak rész munkaidőben dolgozom. :/

Páromtól meg nem igazán szeretnék kérni... áprilisig kéne kihúznom akkor lenne az utolsó vizsgám.

2016. febr. 19. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

idióta visszamaradt szüleid lehetnek...

ha kidobnak akkor kidobnak ők vesztenek el téged és nem te őket,állj ki magadért

2016. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

B+ ilyen embereknek minek gyerek?

Miért vállalnak gyereket?

Botrány.

Felnőtt ember vagy kérdező,beszélj az ősökkel, és jobban tennéd szerintem,ha a barátod nélkül tennéd.

Kéz és lábtörést hozzá :)

2016. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!