Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elmondjam neki vagy várjak/várhatok még? Ti mit szólnátok hozzá fiúk, ha ilyen dolog derülne ki a bnőtökről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h pár hónapja, úgy 2015 tavaszán állapította meg dokim, h nincsen peteérésem. Azt mondta, h jelenleg akárhogy teherbe akarnék esni, nem menne, gyógyszeres kezeléssel ez talán helyre állítható, de mindenképp menjek el vele nőgyógyászhoz. nahát oda nem jutottam el, mivel akkor annyira magamba voltam fordulva, nem érdekelt a dolog, mondván úgyse kellek senkinek, baba teljesen esélytelen, így hát nem foglalkoztam vele. Most azonban lassan fél éve együtt vagyok valakivel, kezd komolyra fordulni a dolog.Mivel szükségtelen a védekezés, nem használunk gumit, gyógyszert se szedek, erről a meddő-féleségről viszont neki még nem beszéltem. először azért, mert nem gondoltam, h lesz belőle valami, most azonban egyre közelebb kerülünk egymáshoz, ő biztos, h szeret, én meg egyre ink látom a közös jövőt és érzem, h nem titkolhatom sokáig, így is kérdezgeti, h nem kellene e gumit használni, nehogy baba legyen és már nem tudom hogyan kerülgethetném a dolgot, mert nem vagyok benne biztos, h készen állok rá, h elmondjam....
2016. jan. 2. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Ha már lefeküdtél vele, akkor add át ezt az információt neki. Az már tőle függ, hogy tudja feldolgozni. Úgy gondolom, szakításra nem ad okot.
2016. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem nem 100%, hogy nem lehet gyereked, ha szeretnél valamikor, akkor viszont gondolom érdemes lenne minél hamarabb felkeresni nőgyógyászt is. Tehát emiatt nem szakítana, szerintem. Másrészt még nem is tartotok ott, hogy gyereket terveznétek, addig meg még bármi lehet.
2016. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

mond el

megértő lesz

ha meg nem,akkor nem szeret


a nejemnek is ilyet mondtak,mégis van egy 15 éves lányunk

2016. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm aki így járt (lehet, hogy pont te voltál az, bár kruvára remélem, hogy nem).


Mondd el neki. Ha én lennék az ő helyében, egy ilyen miatt tuti, hogy nem szakítanék veled és szerintem semmi sem változna. Ha már kéne egy gyerek is a családba, akkor maximum örökbe fogadnánk egyet (bár a konkrét ismerősöm erről meg hallani sem akart).

2016. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Nyugodtan elmondhatod neki. Nem tudhatjuk, hogy fog rá reagálni, de jobb az elején tisztázni. Így tisztességes.

2. Védekezzetek, ha nem vállalnátok babát. Meg vannak csúnya betegségek is - bár ez már mindegy. És nem akarod tudni, hányszor csúszik be úgy gyerek, hogy elvileg nem lehetne. Ritkán öröm és boldogság a vége, ha nem jó az időzítés.

2016. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ez a lényeg, de nem értem, miért nem éreztétek szükségét a védekezésnek? Nemibajt attól még kaphattok, a védekezés nélküli szexhez azért kéne némi bizalom is. Meg neki se volt gyanús? Vagy azt mondtad szedsz valamit?
2016. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. egyébként ez nekem is aggasztó, mmint h nem is igazán aggasztja a védekezés hiánya... én nem mondtam neki semmit, egyszer mikor kérdezte, annyit mondtam neki, h most nincs peteérésem, ami egyébként nem is volt hazugság, annyi különbséggel, h nekem elvileg sosincs... az utóbbi időben viszont egyre többször kérdezett rá, mintha neki is gyanús lenne a dolog és már kezdem érezni, h kezd átmenni az elhallgatásból a hazugság irányába a dolog... előbb-utóbb tudom, h el kell mondanom neki, de így is mindig van valami, folyton beteg vagyok, ráadásul nyáron derült ki, h örökletes porckopásom van (alig 25 évesen) esküszöm, mint egy vénasszony...ha még ezt is elmondom, ő is rádöbben, mekkora egy selejt vagyok...ezt pedig még most nem akarom...
2016. jan. 6. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne várj a tökéletes alkalomra, hogy elmondd neki, ugyanis ilyen NINCS, és nem is lesz ilyen helyzetben.

Végy egy nagy levegőt és mondd el neki. Jobb előbb túl esni rajta.

2016. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!