Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin-napi idézet, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-napi idézet, ti hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés

Facebookon láttam:

Nekem a legszebb Valentin nap az amikor a párom CSAK ÚGY haza állít egy száll virággal. Mert hálás és köszöni, hogy vagyok Neki. ! Köszöni, hogy szeretem, a ház mindig rendben, hogy főt étellel várom haza, hogy a gyerekek szépen nevelkednek, mindig rend és tisztaság várja haza, és béke. Mind ezt külső segítségek hada nélkül. És megsúgom! Nem egy szál virágot kapok hónapról hónapra!!! Mert csak úgy. Sőt!! Engem kimondottan irritál a "kötelező" ünneplés. Mert abban nincs semmi titok és meglepetés.


ezt a részt nem igazán értem:

,,És megsúgom! Nem egy szál virágot kapok hónapról hónapra!!! Mert csak úgy."


Úgy érti itt, hogy az ilyen ünnepekre, mint Valentin-nap nem kap semmit, csak máskor, random időpontokban egy-egy szál virágot?


2016. febr. 20. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is erre gondolok, amire te. Bár fogalmazni nem nagyon tud, aki ezt írta.
2016. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem egy = több :)


szerintem is egyszerű gondolkodásra vall, ahogy fogalmaz. és nála még mindig a virág a lényeg. ráadásul üzletelésképpen, "hálából", amiért van kaja. friss kapcsolat lehet.

2016. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!