Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem vagyok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem vagyok szerelmes a páromba, ez lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy nekem most van az első kapcsolatom, de nem igen tudom milyen érzés a szerelem. Eleinte nem tetszett a barátom, fokozatosan megtetszett majd úgy érzem megszerettem, de nem biztos hogy szerelemmel, és amikor összejöttünk mindig vártam h találkozzunk meg sokat gondoltam rá, de emlékszem h annoa suliban plátóin 'szerelmes' voltam egy srácba, és mindig görcsbe rándult a hasam meg egész nap rá gondoltam , de a barátomnál ez nincs így. Viszont gyakran álmodom hogy szakitunk akkor könnyes szemekkel ébredek, rettentően rossz érzés, meg úgy érzem megőrülnék ha elhagyna engem, szóval nagyon szeretem, de lehet hogy nem éppen vagyok szerelmes. Mert am ez lehet butaság, de néha ha már sok időt egymástól távol töltünk picit úgy érzem h annyira nem vagyok oda érte mig mikor együtt vagyunk érzem h irtó fontos és nagyon szeretem. Csak azt nem tudom h milyen most a szerelem, vagy ha mégsme vagyok az , azt jelenti h nem lehet hosszútávú az egész?

Ti szerelmesek vagytok? Vagy honnan lehet tudni? Azért is gondolom azt mert szerintem azt tudnám, szóval azthiszem nem vagyok szerelmes.. ez jelenthet bajt?

Bár szerintem ő sem, mert egyszer valamire mondta nekem h ő nem tudja h milyen és szerinte sosem volt, szóval ha az lenne gondolom mondta volna.. szerintetek?

18L

barátom 19F


2016. febr. 20. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
meg mindig nagyon hiányzik, de azt hiszem azt a rózsaszín felhős elvakult szerelem érzést amit sokan rebesgetnek lehet nem érzem.:(
2016. febr. 20. 10:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se voltam szerelmes, pedig volt már pár kapcsolatom
2016. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a rózsaszín felhős erős, szenvedélyes "szerelem" nekem is mindig csak plátói módon fordult csak elő.

Ha jól érzed magad vele akkor ez nem baj, csak akkor lehet baj majd, ha elkezd majd hiányozni ez az érzés később, és akkor viszont később előjöhet megint ez az érzés plátói módon, akár más személy hatására..

Bár én tudom, hogy ilyenkor nem a személyt "szeretem", csak az érzést, amit előhoz. Azt szeretem. ( Bár ez lehet hülyén hangzik, de előfordult már, és nem cseréltem volna le a páromat, de előhozta belőlem más ezt a dolgot.) A lényeg az önismeret, én tudom, hogy csak ezért nem ugrálgatok ki a kapcsolatból, legalábbis csak ezért biztos nem, mert utána el is múlna. Szerintem nekem csak addig van ez meg tényleg, míg plátói. De a fene tudja.


25L

2016. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy. A "rózsaszín köd" nem egy tartós állapot, egy-két évig el lehet úgy lenni, de aztán elmúlik, és csak a szeretet marad helyette. Az csak jó, ha te már most tiszta fejjel tudod értékelni a kapcsolatotokat.
2016. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van :) Nyugi, nekem is volt már plátói szerelmem, és igen ezeknél valóban ilyen izgatott rózsaszinködös érzések vannak. De az is azért mert tudod hogy nem kaphatod meg, ezért megvan a maga kis varázsa az az izgatottság, ami ugye egy elérhető embernél nem tör elő. Nincs meg az a játékosság vagy hogy mondjam...szerintem ne aggódj, ha jól érzed magad vele akkor nincs baj.
2016. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!