Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerelmes mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerelmes mindenki a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Minden fiú rögtön mosolyog rá, meg bámulja, és rögtön flörtölnek vele. Pedig nem szebb, mint én, max csinosabb.
2016. febr. 14. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert neki magabiztos a kisugárzása, neked meg nem
2016. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves szép hölgy. Ha már ilyen hangulatosan kettesben maradtunk. Megtudnád nekem adni a barátnőd telefonszámát?
2016. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet magatokról priviben, akkor mondok véleményt :)
2016. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Scav ***** válasza:
100%

"Pedig nem szebb, mint én, max csinosabb."

Tehát szebb?

2016. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megmondjuk mi hogy melyikőtök a szebb, csak mutass egy (vagy 2) képet rólatok. De azt ne áruld el melyik vagy te és melyik ő, így nem befolyásolsz senkit.


De kép nélkül az a tippem hogy ő sokkal csinosabban öltözködhet, több időt tölt sminkeléssel stb. és - ha tetszik, ha nem - ez sajnos elég sokat számít elsőre.

2016. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is folyton ez volt. Egy darabig felnéztem rá, de aztán észrevettem a trükkjeit, nem is maga miatt szerették. Folyton előadta, hogy ő nem tartja magát szépnek, valahogy mindenkivel a szex jött fel, mint téma, és gyűjtött magaköré egy rakás kevesebb jó adottsággal rendelkező lányt, köztük engem is, és folyton védte, dícsérte őket, hogy szépek. Folyton kihívó ruhákban járt, de nem ismerte el, ellenben a hasonló öltözetűeket megszólta. Sok önbizalma volt, de csak olyan fiúkkal haverkodott, akikről tudta, hogy többet akarnának, de úgy csinált, mintha fogalma sem lenne róla. A csinosság és az önbizalom, de leginkább a mosoly fontos. A fiúk minden pozitív jelre ugranak egyből. Nincs semmi extra a barátnődben, csak elérhetőként viselkedik, erre jön a srácok reakciója.
2016. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátnőm. már csak volt, szerencsére. Ő azt csinálta, h minden srácra mosolygott, mindenkivel elhitette, h van esélye, mindenkivel flörtölgetett, meg kétértelmű mondatok,stb. de senkitől se akart semmit, csak hitegette őket, mert tetszett neki a nagy figyelem. Az a sok szerencsétlen fiú meg epekedett, virágot vett, szerelmes levelet írt, randik, stb. Egyszerűen a csaj élvezte ezt a közeget, h mindenkinek bejön, h róla megy a társalgás férfikörökben.


Nekem esélyem se volt semmire, míg ő a barátnőm volt, mert mindenki őt akarta, tőlem érdeklődtek, h mivel lehetne bevágódni nála. :/ Nagyon örültem neki, gondolhatjátok. Aztán leépítettem és én is sikeres vagyok.


Nagyon szép és csinos a csaj, szóval ezt nem vitatom el tőle, de szerintem gáz volt, amit csinált. Én nem hitegettem, hintáztattam azt, akitől nem akartam semmit és most sem teszem. Na de mindegy is, mert ennek a sok srácnak, férfinek ez így nagyon is megfelelt, hiszen ő volt a húdekedves, húdejófej, közvetlen, szép lány.

2016. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!