Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dobhatnám ki a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt ismertem meg a barátnőmet. 2 éve szerencsére mindkettőnknek van állása, azóta albérletbe költöztünk. Azt vettem észre már jó másfél éve, hogy nem hajlandó beszállni a háztartás fenntartásába, az ezzel kapcsolatos tennivalókba, ill. a költségekbe. Állandóan csak saját magának vásárol szinte teljesen felesleges dolgokat, van úgy, hogy kétnaponta vesz magának ilyen 10000 forintos farmerokat meg minden hét végén több ezer ft-ot hagy ott a fodrásznál mert minden héten másféle frizurát készíttet. Továbbá mindenütt égve hagyja a villanyt, a fűtést is nagyon felcsavarja, volt már a szobánkban 29 fokos meleg is. Természetesen azzal érvel, hogy ő igenis megdolgozik a pénzéért, neki ez ilyen alapon jár. Viszont az igazság az, hogy eddig is minden számlát én fizettem, minden kaját, élelmiszert én vettem meg, én főztem-sütöttem meg, a mosogatást is én végzem. Egyszerűen nem hajlandó semmilyen házimunkába beszállni. Fél éve közöltem vele, hogy nem szeretnék már vele együtt élni, mert ez így nem folytatható, mert amit ő csinál az kész pazarlás. Volt már olyan is, hogy egy táskába összepakoltam az összes holmiját, majd azt mondtam neki, hogy mehetsz amerre látsz, de egyszerűen nem bírok tőle megszabadulni. Mit csináljak ebben a helyzetben? Lassan már én nem fogom bírni idegileg ezt az életet!

2016. febr. 20. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor költözz el te, keress más albérletet. Neked ez így macerásabb, de tuti megszabadulsz tőle.
2016. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen..hidd el, ő nem fog otthagyni téged, hiszen finanszírozod az életét. Költözz el! Akkor majd jól hoppon marad.
2016. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát én is csak azt tudom javasolni hogy te keress másik albit és amíg dolgozik költözz el,legalább elkerülöd a drámát. Én is nő vagyok,de undorodom az ilyen nőktől akik dolgoznak,de a pénzt csak magukra költik. Na meg semmi házimunka. Azt nem tanácsolom hogy ne vásárolj be,meg ne főzz csak magadnak mert az nem megoldás. Attól még csinálja a rezsit világnak. Inkább lépj le te.
2016. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki egy nap szabit, rámold össze a cuccait, cseréltess zárat és tedd ki az ajtó elé, visszajönni nem tud
2016. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
DE MIREFEL ÉN KÖLTÖZZEK EL? Én azt gondolom, hogy nekem sokkal több munkám és befektetésem van ebben az albérleti lakásban meg mindenféle fenntartásban! Itt az az igazi gond, hogy van mellettem egy emberi nőstény, a nyakamon csüng, élősködik a pénzemen, mindemellett amit lehet pazarol elfele.
2016. febr. 20. 13:01
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyszerű, költözz el, és szakíts vele. Vagy szakíts vele és költöztesd ki, vagy csak szimplán szakíts vele.


A passzívagresszív megoldás amit nem javaslok, az az, hogy nem csinálod ezeket, nem fizeted a számlát, nem takarítasz stb.

2016. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A passzívagressivat viszont nem ajánlom.
2016. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez érthető és teljesen jogos!! De mint írtam, a csaj hülye lesz elköltözni, hiszen fizeted az életét..

Szóval ha meg akarsz tőle szabadulni, akkor költözz.

2016. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz a főbérlővel, hogy felesbe megy mától a számla. Te kifizeted a részed és ennyi.

Amikor meglátod, hogy a csajod eszi a kajád akkor elkéred tőle a bevásárlás felét. Ha nem adja, tépd ki a kezéből a kaját!

2016. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tetesd ki a főbérlővel!
2016. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!