Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felpofoztam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofoztam a barátnőmet, elég keményen, ez semmilyen formában sem fér bele?

Figyelt kérdés

Reggel majdnem széthasadt a gyomrom, mert tegnap este nem ettünk, én tegnap mondtam, hogy menjünk el vásárolni, de neki nem volt kedve, amikor viszont egyedül tegnap elment, csak péksüteményeket meg gyümölcslevet hozott haza irdatlan áron.


Ma reggel elkezdte enni a gyomorsav a gyomrom és szépen megkértem, hogy legalább az anyjához menjen át megkérdezni van-e savlekötője.


Erre azt mondta, hogy neki is fáj a feje és visszafeküdt aludni.

Mondom légyszi legalább az anyádat kérdezd meg, erre hogy ő nem fogja 6-kor emiatt felkelteni.

Aztán jött az, amit neki szerintem nem kellett volna, elkezdte mondani, hogy én egy hülye vagyok, semmihez sem értek, mindenhez hülye vagyok.


Erre felkeltem, és úgy felpofoztam, hogy konkrétan bebújt a sufniba...


Tudom, borzalmas történet, ez van, kinek adtok igazat? Nem vagyok egy agresszív ember.


2015. jún. 14. 06:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csak sért ez a tehetetlenség amibe belerángat, ha tegnap együtt elmegyünk este vásárolni, elő sem fordulhatna, hogy széteszi a gyomromat a sav. Az meg, hogy ő ezzel kapcsolatban közömbös, szerintem valahol félelmetes. Aztán még azt is megkapom, hogy az anyja nyugodt álma fontosabb úgy néz ki nálam, aztán még le is hülyéz.
2015. jún. 14. 06:38
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Te tényleg hülye vagy... Azért tegnap este nem volt olyan régen, hogy ma reggel már haldokolj. Miért nem mentél el vásárolni te, vagy ettél péksüteményt?
2015. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Felpofozni nem kellett volna, én totál elítélem ezt a dolgot. Nem szabad megütni egy nőt, ha megérdemli, ha nem.


De ennél már:

"Aztán jött az, amit neki szerintem nem kellett volna, elkezdte mondani, hogy én egy hülye vagyok, semmihez sem értek, mindenhez hülye vagyok."


Jól ki kellett volna osztani, a kemény szavak is meg tudják tenni a hatásukat, aztán pedig megmutatni az ajtót, hogy ott a kijárat. Útközben gondolkodhat a hülyeségén.

2015. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos megöltelek volna a csaj helyében..
2015. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Amit műveltél arra NINCS (!!!)magyaràzat !!!
2015. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Igyál szódabikarbónát, ha más nincs, sütőport.

Terhesen volt ilyen bajom fél évig, mégsem hisztiztem akkorát, mint te.

Ugye, tudod, hogy vége? Annak örülj, ha nem a fogdában ebédelsz.

Egy hisztis pénisz vagy. A tehetetlenségedről te tehetsz, nem a barátnőd.

2015. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Meg kell tanulni, hogy a nő/férfi nem üthető. De meg lehet érteni a reakciódat. Sérteget, megaláz téged (hülye vagy, semmihez nem értesz stb.), ezért nem jár fogda, mint ahogy egyesek szeretnék ezt itt.

Ez nem egy jó kapcsolat, más partnert keresnék.

2015. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

1. Tökéletesen egyetértek, nem vagy agresszív kicsit se. Minden normális ember ezt tette volna a helyedben. (Agyam eldobom, hogy ezt állítod magadról egyazon szövegben azzal, hogy felpofoztál valakit.)

2. Teljesen igaza volt, hogy hülye vagy, mi a francnak van neked szükséged rá, hogy elkísérjen a boltba? Általános iskolás gyerek képes rá egyedül, hogy elmenjen. Benned meg még fel is merült, hogy elindulj, ennyire szerencsétlen nem lehetsz.

3. Másnap reggel rosszul vagy, de továbbra is játszod az elkényeztetett királyfit, ahelyett hogy elmennél végre kajáért vagy akár gyógyszerért. Ennyite életképtelenül hogy lehetsz még itt?

2015. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
83%

hát az addig oké, h a bnőd egy önző pitsa, de h Te meg egy öt éves hülyegyerek szintjén vagy; az is.

Minek vagytok Ti egyáltalán kapcsolatban?

Amúgy nőt ne üss meg, pláne ne hisztiből

2015. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy agresszív ?!De a rejtett agresszio mégis ott van benned ! Ezek utàn hogy gondoltad ...hogyan tovàbb ?
2015. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!