Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen vesztetted el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztetted el?

Figyelt kérdés
és szerinted hány évesen érdemes elveszteni?
2010. márc. 31. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok most, 18 évesen "vesztettem el", és szerintem az az ideális kor. (20F)
2010. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
a kulcsomat azt hiszem 17 évesen utoljára
2010. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
ja bocs azt lefelejtettem, hogy szerintem nem érdemes elveszteni, mert akkor újat kell másoltatni
2010. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül van a "Szerelem, szex" kategóriában humor herold.
2010. márc. 31. 15:26
 5/18 anonim ***** válasza:

19 évesen

24L

2010. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

még szűz vagyok s egyelőre nem is szándékozom elveszíteni.

16/L

2010. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A kezemmel 10 évesen, lánnyal 14 évesen.

Azt te érzed mikor érdemes elveszteni, minden esetre nem verseny ha úgy érzed itt az idő tedd meg ! 26F

2010. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Életem legszörnyűbb élménye,mikor 4évesen elvesztettem,jött a gonosz ballon kabátos bácsi(mert ugyebár esett az eső) és én csak úgy néztem rá és a copfjaim csak áztak és áztak, ő hirtelen felkapott szorosan magához ölelt elkezdett rohanni,és csak szorított és szorított aztán egy hirtelen mozdulattal nagy köpenye alá burkolt és nem vette figyelembe,azt hogy Rupert a macim a játszótéren maradt,mert elejtettem ésés hiába sírtam hiába könyörögtem nem mentünk vissza,otthon kiderült hogy a gonosz pokolfajzat az apám volt,de Rupertet hagyta a játszótéren,ahol a gonosz majom a szekrényből darabokra szaggatta aztán valamilyen gonosz elsős ellopta reggel:( Így én 4évesen vesztettem el a legjobb barátomat:(

HOgy szerintem hány évesen érdemes elveszteni?SOHA SOHA.Ne hagyd magad,ha esik az eső markold erősen és FUSSSSS!!!!

2010. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bekő tónika válasza:
én 14 évesen a szomszéd lánnyal, akivel azóta rengetegszer volt kötetlen szex, am nagyon jó barátok vagyunk csak hát néha összeborolunk egy-egy menetre. 19/f
2010. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14, és sztem mindenki akkor veszítse el, amikor úgy érzi h készen áll rá. Én úgy éreztem, és nem bántam meg.
2010. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!