Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon vesztetted el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon vesztetted el a szüzeséged 15 évesen vagy korábban. A szüleid, hogy fogatták? Persze aki közölte velük.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
14,5 voltam. Csak anyummal élek és ő már akkor megkérdezte hogy mikor tervezzük a barátommal mikor még tervbe sem volt. Mondtam hamarosan, de előtte isszóltam neki és mamámmal elmentem nőgyógyászhoz és tabit irattam.16/L
2009. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 15. szülinapom előtt egy nappal vesztettem el. Egy hónap után mondtam csak el, mert 10 napot késett a menzeszem és azt hittem terhes vagyok és egyedül nem tudtam volna megoldani az abortuszt meg ilyeneket. Elmondtam, anyám minden k*rvának elhordott, de aztán kiderült hogy nem vagyok terhes. Apámat nem is nagyon érdekelte, neki tök természetes volt. Azóta eltelt másfél év, még mindig együtt vagyok azzal a fiúval akivel megtörtént és anyum is megbékélt. De azért a nagyobb veszekedésekkor előjön hogy mekkora k*rva voltam....
2009. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 15. szülinapom előtt 2-3 hónappal veszítettem el, nem sokkal utána a szüleim is megtudták és nem én mondtam el nekik, a következő fél évben sajnos én is voltam minden k.rva, mint az előző hozzászóló... de talán már megbékéltek a dologgal, azóta eltelt 3 év.
2009. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!