Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelöl vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel szoktunk szemezni, mosolyog rám, stb. Egyszer köszönt nekem, de nem köszöntem vissza, mert csak később esett le. Azóta mintha kerülne...úgyhogy bejelöltem fb-on, és nem jelölt vissza, pedig volt fent, mert megváltoztatta a borítóképét...😱

Lehet, hogy félreértettem, és utál??

De nem is törölte a jelölést...talán gondolkodik? Vagy mi ez? Nem értem :(


Tudom, megmondjátok, tini kategória, de elmúltam 20, és ennek ellenére ilyen gondjaim vannak...


2016. febr. 23. 07:16
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
hát ha tini a téma, nyugodtan írd oda. Nem a kortól lesz felnőtt a témáa, hanem a témától.
2016. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy 20 év feletti pasi besértődik,mert nem köszönsz véletlen vissza...az enyhén szólva gyerekes.De hogy még vissza se jelöl...tiszta ovi.
2016. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De mivel felnőttek vagyunk, nem a tinik véleménye érdekel.


Én is tudom, hogy gyerekes, de végülis arra tudunk haragudni/megsértődni, aki érdekel minket...szóval végülis ez akár jót is jelenthet (abból a szempontból, hogy tetszem neki)...nem? :/

2016. febr. 23. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez belemagyarázás.Ha tetszik valaki és csak rádnéz,már arra képes vagy azt gondolni,hogy szerelmes beléd...

Ha valaki nagyon érdekel,arra nem lehet sokáig haragudni,főleg nem ilyen apróság miatt,ráadásul még be is jelölted utána.Tehát,ha akar valamit tőled,örülne,hogy bejelölted és biztos visszajelölne,sőt én alapból nem kezdeményeztem volna.Ha egy pasi akar valamit,úgyis fog lépni(hacsak nem töketlen).Ne alázd meg magad,ha nem jelöl vissza,így járt.Nehogymár lihegj utána...

2016. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!