Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltatok volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltatok volna, ha ezt mondja nektek a párotok?

Figyelt kérdés
Összevesztünk valamin, és gúnyosan kérdezte, hogy mire gyűjtögetem én a pénzem, mert ugye tudja, hogy soha nem veszem föl a teljes összeget. Én meg direkt mondtam neki, hogy arra, ha majd lelépek... Ő meg erre azt mondta, hogy na csak próbáljam meg... tolószékben elég nehéz lesz.
2016. febr. 24. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem halogatnám tovább azt a "majd lelépek" dolgot....
2016. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtenék tovább egy tolószékre
2016. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó bunkó egy alak :/
2016. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel vagy együtt és az a legnagyobb kérdésed,hogy sértő-e?
2016. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Te válaszoztad, biztosan jól néz ki. Igaz ?
2016. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, hogy jól kötöttem-e meg rajta a "hoppákabátot", és visszazárnám a gumiszobába. :D
2016. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Összevesztetek. Te is elég dúrva dolgot vágtál a fejéhez, lehet mérgében olyat mondott amit nem gondolt komolyan. Ha eddig soha nem bántott téged akkor szerintem csak túl reagálod ha meg már kezet emelt rád valaha akkor meg is érdemled mert vele maradtál.
2016. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret!!!:)) De lehet, h benne lennél a hírekben, ha el akarnád hagyni.:D
2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Vennék egy tolószéket és a fején törném el :D
2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval bemondtad nagy humorosan az arcába hogy ha majd lelépsz, és még neked áll feljebb? Ha felsegítette volna rád a kabátot, hogy jó akkor viszlát, akkor meg az lenne a bajod, brürürü nem is szeretett ha ilyen könnyen elengedett...


Normális emberek bizonyos dolgokban nem viccelnek párkapcsolatban sem. Ez a lelépek dolog pont ilyen. Visszanyalt a fagyi. Te kaptad a nagyobb meglepit. Mondtál neki egy nagyon szemét dolgot, ő meg visszavágott a te stílusodban. Ennyi történt.

2016. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!