Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ennyire sokan a melegeket?

Figyelt kérdés

Rendben van, aki mutogatja magát, felvonul, stb, megértem, hogy kivívja magával szemben az ellenszenvet, de aki normálisan éli életét, csak esténként azonos neművel bújik ágyba a NÉGY FAL KÖZÖTT, azokat miért kell a nagy általánosságba belevenni.

(Előre megköszönöm a következő válaszokat, mellyel ne is fáradjanak: Terhes vagy. Búza vagy... stb.)


2010. márc. 31. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
mert természetellenes és olyan nagy divat lett hogy azt éreztetik h ez a normális
2010. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
egyébként meg ezeket senki sem baszogatja :)
2010. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom veluk,van baratom aki meleg,de tok normalis a sracc,szoval engemet egyeltalan nem zavarnak.
2010. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az olyanokkal, akik a négy fal között csinálják, semmi bajom:) Sőt, valamennyire még tisztelem is őket, hogy képesek voltak így elfogadni magukat... Ahogyan írtad is, én azokat utálom, akik mutogatják magukat.
2010. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
A kimenet legyen kimenet...
2010. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
divat? inkább felvállalják sokan, ezért tűnik, hogy több meleg van jelenleg.
2010. márc. 31. 20:24
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

20:23

de análban benne vagy egy jo csajjal mi?

2010. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, nálam az is felejtős.
2010. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon vagyunk. Azon csodálkoznék ha valaki nem utálná őket, rajtam kívül.:D
2010. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mert nyáron pl mek a téren és jön egy meleg hullám igy is izzadok mint egy mount de akkor meg..ááh
2010. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!