Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ennyire a melegeket?

Figyelt kérdés
Miért kell általánosítani? Rendben, a lányosan kinéző és viselkedő valóban szörnyűek, de akik átlagosan élik az életüket, miért nem lehet elfogadni őket?
2010. ápr. 27. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
génhiba a melegség, tehát aki nem kérkedik vele, akkor no para.
2010. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
engem nem zavar ha nem tudom.
2010. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Sztem irritáló idegesítő és pláne rossz példát mutatnak a többieknek...én ha látok 1 et le köpöm:) ugyan ugy a lesbik is undorítóak ...
2010. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
aki úgy éli az életét mint minden más normális ember az nálam oké. a saját hálószobájában meg mindenki csinálja azt amit akar.
2010. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Amiket itt oknak le lehetne írni, az mind primitív és szubjektív. Én hetero vagyok, és nem utálom sem a melegeket, se a leszbikusakat.
2010. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Semmi bajom velük!Csak azokat utálom akik úgy viselkednek mint pl steiner kristof!:s
2010. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
a melegek is utálják a magukat rázó ribanc fiukat :D 20/f bi
2010. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Engem is utálnak.

47F

2010. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Én az affektáló, magamutogatókat utálom,de azokat nagyon. A szexuális beállítottság (elméletileg és normál esetben) a 4 fal közé korlátozódik,ahhoz senkinek semmi köze nincsen. Ha valaki felvonul,hogy fogadják el őt,már csípi a szememet,mert miért is kéne elfogadnom azt,amit ő a lakásában csinál,hisz nem látom,nem tudok róla.. Elfogadni meg a nyávogást, az irritáló viselkedést és öltözködést sosem fogom.23N
2010. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Jó 15-20 éve ha valaki homoszexuális volt akkor azt titokban tartotta nem kérkedett vele. Sajnos mára ez a dolog teljesen megváltozott. Felvonulást tartanak, illetve a médiában mindenki büszkén hirdeti a másságát. Lassan nem múlik el olyan nap, hogy valamelyik tv csatorna ne mutogatna homoszexuális személyeket. Őszinte leszek én nem adnék ekkora teret nekik. Az hogy sokan többek között én is utálom őket a fenti okok miatt van. Ritka gusztustalan normális érzésű embereknek mikor két majdnem teljesen meztelen férfi vonaglik a kamion platóján és egymást nyalják falják.Valamint az sem nyújt esztétikusabb képet, mikor két Bud Spencer kinézetű leszbikus kényezteti egymást a teherautó platón. Ha rajtam múlna nagyon gyorsan megoldanám ezt a kérdést. Az összes ilyen kamiont a felvonulás során szépen beleterelném a Dunába. Az a néhány homoszexuális személy aki élve megússza, biztosan soha többet nem kérkedne másságával. Valamint nem akarná a teljesen egészséges érzésű embereknek azt bemesélni mennyivel szebb dolog a homoszexualitás, mint heteronak lenni.
2010. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!