Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom eldönteni, hogy egy srác csak udvariasságból csetel velem, vagy kedvel is?

Figyelt kérdés
Néha eltűnik, nem is válaszol, máskor meg nagyon kedves és érdeklődő. Én nem szeretnék tőle semmi egyébként, pont emiatt, mert nem tudnék megbízni benne. Ugyanakkor szeretném végre eldönteni, hogy hagyjam-e őt a francba, vagy szimpatikus vagyok neki, csak ő ilyen fajta?
2016. febr. 25. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz kiderítened hogy mit akar, mert megolvad a csoki! :)
2016. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy észrevette, hogy te nem nagyon foglalkozol vele és akkor minek teperjen. Néza azért ír, hogy hátha, de szerintem érzi, hogy nem akarod. Nem kölcsönös az érdeklődés.
2016. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem, csomószor keresem.
2016. febr. 25. 00:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, még 20 másik lánnyal csetel, és ennyi idő jut rád.
2016. febr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy wowozik és raid van. de nem gondolod, hogy napi 24 oraban ott ul es csak chatel? legtobb embernek van mas dolga is
2016. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Más dolguk. Pl. WoWoznak, és raid van? :D
2016. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy ember van, aki biztosan tudja erre a választ. Ő.

Miért nem kérdezed meg őt?

2016. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Találkozz vele élőben.

Chatelés alapján nem szabad következtetéseket levonni, és felesleges gondolkodni, hogy mit érez, mit gondol a másik. Túlságosan szegényes, személytelen és félreérthető kommunikációs forma.

Előre kell mozdítani a dolgot egy találkozóval, ha neki is van kedve, akkor az jó jel, és a személyes találkozó során úgyis kiderül minden.

2016. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Én nem szeretnék tőle semmi egyébként" + "Ugyanakkor szeretném végre eldönteni, hogy hagyjam-e őt a francba" = Szerintem előbb azt döntsd el, hogy te mit akarsz.
2016. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy beszélgessek-e vele egyáltalán, még ha csak ritkán is. De valószínűleg nem fogok.
2016. febr. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!