Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac akivel parszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akivel parszor lefekudtunk meg kavartunk jol elvoltunk es nem ertem a viselkedeset fiuk segitseg?

Figyelt kérdés
Szoval nem jartunk meg semmi affele "baratsag extrakkal"jol elvoltunk csak engem zavart h kb alig beszelunk ha nem talalkozunk nem keres es rakerdeztem h most mivan inkabb fejezzuk be ha ugy gondolja es azt mondta h ja akkor fejezzuk kerdeztem mi a baj erre semmi baj velem "csak most hagyjuk".mi az hogy csak most hagyjuk?meg derult egbol villamcsapas pedig minden jol alakult azt mondta h kedvel .nem ertem az ilyen pasikat ha csak szex voltam akkor ne mondjon ilyeneket meg igazabol nekem jo volt ez csak ilyet nem csinalsz h talalkozhatsz vkivel de kb egy mukkot nem beszeltek egyebkent erzelmileg eretlen es zarkozott.otletek?

2016. febr. 14. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak szexelni akart veled, ennyi.
2016. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán nem tudott volna veled kapcsolatot elképzelni, más valaki viszont lehetett a képben akivel igen. Persze ezek csak tippek. Én személy szerint nem csináltam volna ezt, de nem vagyunk egyformák.
2016. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Nem értem az utolsó mondatod..Egyébként szerintem te nagyon ráakaszkodtál és így már neki nem okés ez az extrás dolog.
2016. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja hatalmas akaszkodas az h nem csak akkor beszelsz vkivel ha talalkoztok ....-
2016. febr. 14. 01:40
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
Hát ilyen válaszok mellett mint amiket idéztél a sráctól a kérdésben, nekem ez jön le.. Én legalábbis akkor szoktam illyeneket mondani, ha valaki idegesít, ezzel jelzem, hogy ideje lekopni.
2016. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy jotanacs a jovore : ha elfogadod a "baratsag extrakkal" dolgot, akkor valojaban azt fogadod el hogy uritoedeny vagy a sracnak, semmi tobb. O ezt vilagossa tette, te pedig ragaszkodnal erzelmileg is. Ez idegesitette. Ha a fenti felallas zavar, ne menj bele ilyen dologba.
2016. febr. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
87%

De bírom az ilyen kiscsajokat.

Nyíltan megmondjàk a szemébe, hogy ürìteni kellenek, semmi több.

Aztán ki vannak akadva, hogy nem vették őket emberszàmba, nem tekintettek ràjuk nőként...

Ezért nem kell belemenni ilyen megalàzò kapcsolatokba...

De miért beszélt volna veled?

Minden nap megkérdezte volna, hogy vagy, mit reggeliztél?

Csak k***ott, ennyike...

Ez fàj neked.

2016. febr. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nőkét mondom hogy tök hülye vagy. Nem is értem a hozzád hasonlóakat. Hagyod hogy egy használati tárgyként kezeljen, amikor kedve szottyan, kiszolgáltatod magad neki, aztán csodálkozol hogy eldob mint egy zsepit?? Miért vajon mit kéne tennie egy olyan emberrel aki ennyire tartja magát? Talán tiszteljen? át így marhára nem fog, ennyi vagy, megvoltál párszor, rádunt, mehetsz.
2016. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megvolt neki a hüvelyed. :) És kész, vége, punktum.
2016. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én meg töröm itt magam, h kidumálom a bugyijukból a csajokat, erre ez a srác meg se szólal és tádámmm :D

mázlista a srác, h talált egy üresfejű libát :D

2016. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!