Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fog gondolni, ha le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog gondolni, ha le tiltom facebookon?

Figyelt kérdés

Szakítottunk másfél hónapja, azóta vegyes érzelmeket mutat, én viszont lezártam, nem akarok tőle már semmit.

Nem törölt, nem tiltott szakítás után, de irt néha. már nem beszéltünk lassan 2 hete, én viszont nem akarom se azt látni miket likeol, vagy oszt meg.


Szerintetek töröljem vagy azzal azt fogja hinni, hogy gyenge vagyok ?


2016. febr. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit érdekel? Ha ennyire aggódsz amiatt, hogy mit fog gondolni akkor nem vagy túl rajta.
2016. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

"Nem törölt, nem tiltott szakítás után, de irt néha. már nem beszéltünk lassan 2 hete, én viszont nem akarom se azt látni miket likeol, vagy oszt meg. "


Hova züllik ez a világ, ha ezek a dolgok részét képzik egy párkapcsolatnak manapság...


De még mindig nem értem a problémát, neked legalább megadatott a kapcsolat vagy akárminek is nevezzük ezt amid volt, de egy ilyen ocsmány és alacsony férfinek mint én sosem jut hasonló sem.

2016. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megint itt van a koma :D fű de egy piszok vagy

Egyébként van egy olyan lehetőség ha rámész az adatlapjára hogy egyszerűen leiratkozol rola tehát nem torlod vagy ilyesmi csak nem látod a posztjait/eseményeit.

2016. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem képezik a részét.
2016. febr. 26. 20:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Uuuu köszi

Ezt nem tudtam

2016. febr. 26. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó kis dolog az pontosan nemtudom leírni merre van 😩 csak telóról vagyok de megtalálod szerintem 😊
2016. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2016. febr. 26. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól mert letörlöd még ismered???!! Én mondjuk ezért nem törölném.csak ha annyira zaklat hogy már idegesít...
2016. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én se akarom törölni, mert azt nem ennyi idő után kellett volna.
2016. febr. 26. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Tiltsd le és kész.

Az a kérdés - miért foglalkozol vele, ha már szétmentetek?

Miért adsz a véleményére?

2016. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!