Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy mindenkinek más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy mindenkinek más a helyes jóképű pasi és nem mindenkinek ugyanaz?

Figyelt kérdés
Sokan önbizalom hiányosak amiatt, mert nem tartják magukat jóképűnek holott lehet, ha pozitívabbak lennének, elfogadnák magukat és nem a genetikájukat okolnák, akkor sokkal jobban néznének ki. Észrevettem azt is, hogy sokan a filmsztárokkal meg egyéb híresebb celebekkel, gyúrósokkal hasonlítják össze magukat, mikor inkább csak magukból kéne kihozniuk a legjobbat és nem kéne ezzel a mennyire vagyok helyes dologgal foglalkozni.
2016. febr. 27. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az lehet, de kva nagy stressz van rajtam, szoval egy darabig meg ezzel sem tudom szepiteni magam. Damn daniel
2016. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. folyton olyan pasik tetszenek, akik senkinek sem az ismerőseim közül.
2016. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Lehet nem, de van pár főtípus amire többen gerjednek - összeadva lehet az 99% is.


Bekem, Svárcenegger fiatalon, Dicáprió, Rosberg, Alonso, Hajós András, James Bond, Bruce Lee, denimes modellek, homo japán rajzfilmesek, Jenson Button, Coldplay énekese, Ronaldo, Pepe, Casillas, Nirvana főembere, Senna, Ping Vin Diesel, Mr.Proper, Wesley Snipes, Pickard kapitány, Sztálin elvtárs, Dájcstomi, Vass Tamás, magyar vízilabda válogatott, Rossi

2016. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van. Persze vannak jóképű férfiak akik nagyon sok nőnek tetszenek, de olyan nincs hogy egy férfi minden nőnek bejöjjön :)
2016. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Viszont olyan van, hogy egy csávó SENKINEK sem jön be.

2016. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik legrégebbi barátnőmmel, akivel egy napon is születtünk teljesen más a szép-képünk. Még pl neki egy 60kg-os félresimított hajú, gyantázott, sík hülye valaki az adonisz, addig nekem teljesen más a jópasi.
2016. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ocsmány szőrös és alacsony vagyok,így nincs mit tenni. hiába mondod h ne foglalkozzak , vele attól még nem leszek más
2016. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van! Nekem és a barátnőmnek pl. tök ellentétes az ideálunk. De nincs ezzel semmi baj, nem veszünk össze és úgy gondolom természetes, hogy mindenkinek más jön be. Persze én is látom, hogy valaki jóképű, de attól még nem vonz.
2016. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és azért Mr. Proper és Pickard kapitány kicsit erős volt! :DDD
2016. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak különbségek, de bizonyos arányok egyszerűen vonzóak a homo sapiens számára. A többiben ettől függetlenül igazad van, nincs, ami jobban el tudja kedvem egy pasitól, mint az önsajnálat.
2016. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!