Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párjukba szerelmesek, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párjukba szerelmesek, nagyon boldog kapcsolatban élők, titeket nem rémít meg ez az egész?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok, azt hiszem, nem is kívánhatnék bármilyen szempontból jobb párt, és (már) nem csak a rózsaszín köd beszél belőlem, hosszabb ideje vagyunk együtt.

Mindketten huszonéveink elején járunk, komolyan tervezünk és szívből szeretem őt.

Viszont néha, mikor belegondolok abba, hogy mennyire szeretem, megijeszt ez az egész érzelmi kiszolgáltatottság. Persze önálló vagyok, de mindennél jobban szeretem és ezek a nagy érzések megijesztenek.

Ez normális?


2016. febr. 28. 23:15
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Persze, h megijeszt. Minél jobban kötődsz annál nagyobb a veszteséged.
2016. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Vannak olyan emberek akiknél ez a mindennél jobban nem jelent semmit mert semmit nem szeretnek nagyon.

Nálad is azt érzem,hogy mindennél jobban szereted,csak éppen képtelen vagy bízni benne és lehet,hogy igazad van.


Tedd fel magadnak a kérdést,hogy mi a legrosszabb ami veled történhet az életben?

2016. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.: meg sem fordult soha olyan a fejemben, hogy ne lehetne benne megbízni. Egyszerűen csak megrémít, hogy valaki iránt így érezhetek és ennyi ideje, mert előtte még tiniszerelemnél sem éreztem soha ilyen intenzíven, és ennyire erősen, mint most, pedig már egy jóideje együtt vagyunk.
2016. febr. 28. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdező én kb szerintem annyi idős vagyok mint te és bevallom ezen még nem nagyon gondolkoztam soha :D

Ha túlzásba viszed az aggodalmat akkor lehet ez is bekavar majd a kapcsolatodba, erre vigyázz szerintem!

2016. febr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sejtem mire gondolsz pedig jóval túlvagyunk már a tinikortól. Ez -legalábbis nálam-nem azt jelenti, hogy félnék vagy ne bíznék és ha jól értem Nálad sem erről van szó. Csak szimplán megdöbbentő és hihetetlen, hogy ennyire szereted még x év után is. Van ilyen, hogy a másikkal érzed magad csak "kerek egésznek" és ijesztően hat. Ha ez Nálatok teljesen kölcsönös az nagyon jó akkor ne rágódj semmin csak élvezd :-) Nagyon sok boldogságot kívánok ! :-)
2016. febr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem csak ebből származó kiábrándultság érzése rémít.

Egyébként normális.

2016. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Amikor először utazol hullámvasúton, az is lehet ijesztő - pedig közben élvezed. Az új dolgok sokszor csak azért félelmetesek, mert még ismeretlenek.


Egy komoly kapcsolatban pedig a felek feladnak önmagukból egy részt, és a társukból pótolják. Emiatt sebezhetővé válnak, de mindez értelmet nyer a bizalom és az egymásért vállalt felelősség által. Ez egy ilyen 'aki mer, az nyer' helyzet - de hát az élet sok más területén is kockáztatni kell a sikerért :)

Magam is szoktam ilyeneken gondolkodni, de általában arra jutok: életem legboldogabb pillanatai sokszor olyan helyzetben értek, amikor kiszolgáltattam magam valamilyen szempontból. Legyen az kalandos utazás, szerelmi vallomás, vagy jól sikerült görbe este.

2016. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!