Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyot csalódtam egy férfiben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam egy férfiben, azóta minden ugyanolyan foglalkozású férfit kerülök, tudatosan távol tatrom magam tőlük. Hogyan jussak ezen túl?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon furcsán hangzik, de amióta becsapott, minden ugyanolyan foglalkozású férfit igyekszem kerülni, illetve nem tudok velük kedves lenni. Pedig tudom, hogy nem ők tehetnek róla, és kénytelen is leszek a jövőben velük dolgozni. Hogy birkózzak meg ezzel?


23 N


2016. febr. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a foglalkozása mutatja meg egy ember milyenségét,pontosabban lehet következtetni dolgokra,de ne általánosíts.

mikor történt ez,

Ha friss a dolog,akkor nem csoda a bizalmatlanságod,idővel jobb lesz,relax:)

2016. febr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem az efféle kérdéseket. Tudod, mi a probléma. Ha fejben tartod, tudatosan törekedsz rá, hogy elkerüld ezt az előítéletet, akkor egyszerűen egy olyan helyzetben elgondolkodsz egy pillanatra, és másképp csinálod, mint eddig.
2016. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha a foglalkozása porszívóügynök, strici vagy politikus, akkor mélységesen megértem. Minden más esetben nem sok köze van a foglalkozásnak ahhoz, hogy milyen ember.
2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy jön össze a kettő? Lehet, hogy ide már pszichológus kellene.
2016. febr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!