Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves budapesti lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves budapesti lányként még nem volt barátom. Már szeretnék, de nem tudom, hol kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek? Neten nem akarok, bulikat nem annyira szeretem, de rá lehet venni, fősulin meg hogy? Utcán nem szólítok le random pasikat. Már próbálkoztak nálam többen, de egyikkel se akartam összejönni, mert vagy idióta volt (komolyan nagyon bunkó) vagy annyira taszító. Akik meg megfeleltek volna azok nem vonzottak olyan értelemben, mert valami hibát mindig találtam. (Nem mintha bennem nem lenne) de már össze akarok akadni egy 30 alatti rendes munkával rendelkező vagy tanuló férfivel, aki külsőre átlagosnak számít ha lehet. Én egy kicsit csendesebb lány vagyok, de szerintem jó társaság, szóval, ha valaki közeledne felém, akkor tudnék reagálni stb.
2016. febr. 29. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Gödöllőn vagyok, mondjuk itt is kezdhetnéd.
2016. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszprem megyei vagy?
2016. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, latom hogy pesti vagy. Hude sok a kabszi
2016. febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A netnek nem árt adni egy esélyt nekem bevált.
2016. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30 fölött már itt sem rúgunk labdába?
2016. febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sidd ***** válasza:

Nyugi 5-ös. 19 éves a hölgy. Ne nekem kelljen már felnyitni a szemed,hogy az nem működne köztetek :)


27F

2016. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!