Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lányként kitörni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lányként kitörni a barát zónából?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a fiú barátom,de sajnos osztálytársak vagyunk. Még évekig nézhetem őt..Nem tudom, hogy viszonyul hozzám, szerintem talán külsőre tetszem neki, erre részegen tett utalásokat, hogy ő sem bánná,ha szexelnénk, ergo,ebből következtetvén,talán rondának nem tart.

Mit csináljak, hogy több lehessen köztünk?


2016. febr. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzzatok gumit kérlek. Normális pasi meg nem talál magának párt, mert a lánynak az ilyen tahó kell aki félrészegen azzal udvarol hogy hú de megb*sználak. Egyáltalán te ezt hogy veheted bóknak drága? És ezzel akar kapcsolatot. Hova tart a világ?
2016. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Itt a legjobb esetben is csak egy strigula lehetsz, szóval csak hajrá! HÁ A JÉ ER ÁÁÁÁ!!! Hajrááá

26/D

viccet félretéve nem kéne elqrvulni.

2016. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy részeg kamasz fiú kivel nem feküdne le? Szerintem járj utána alaposabban a dolgoknak, pláne, hogy osztálytársak vagytok, mert aztán a szívatást meg a sztorikat is hallgathatod még..
2016. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, most hirtelen megtetszett...
2016. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlenek vagytok,miért kell rögtön k urvának beállítani,mikor még soha az életben nem volt barátom,nem feküdtem le senkivel?
2016. febr. 21. 16:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen amióta ismerem,vonz és nagyon tetszik, és szeretném,ha több lenne köztünk,mint barátság, de ha ezt ezen eset elmesélése nélkül kérdeztem volna,rögtön jött volna a válasz,hogy sehogy,mert ronda vagy.
2016. febr. 21. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nem ronda vagy hanem reménytelenül és gyerekesen naív. K*vának azért állítanak be mert vonzódsz egy fiúhoz aki azzal bókol neked hogy megd*gna. Keress valami normális srácot és nőj fel. Vagy ne a Felnőtt párkapcsolatok rovatban rontsd a levegőt.
2016. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te most kajak azt joerzessel hallgattad, hogy megbszna? Fogykos vagy?
2016. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5-6: Én pl. egy szóval nem állítottam, hogy kur.va vagy, de ha azután, hogy részegen azt mondta neked, hogy megdugna, és ennek ellenére nem egy kibszott pofon a reakciód, hanem oda-vissza vagy érte, megvan a véleményem rólad. Ez igazán szánalmas egy lánytól, képen röhögnélek.
2016. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!