Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogyan értelmezhető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan értelmezhető? Sértő, vagy poén?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal. Semmi komoly, ő túl van egy szakításon, én boldog kapcsolatban élek. És amúgy sem hiszem, hogy bárki esete lennék a túlsúlyommal, ami páromnak megmagyarázhatatlan módon tetszik. Na mindegy.


A lényeg, hogy tegnap este is beszélgettünk, és írtam, hogy majd ír, mert én az emberek agyára szoktam menni, és az utolsó alkalmat leszámítva az előző 3-4 alkalommal én írtam rá. Ő írta, hogy tolakodónak érezte, hogy mindig ír, azért nem írt. Én erre azt válaszoltam, hogy én hamarabb megyek mások agyára, mint ők az enyémre. Erre ő, hogy ő reméli, hogy senkinek sem megy az agyára, és én mondtam, hogy az enyémre biztos nem.


Na erre írt egy olyat, amit kissé sértőnek találtam, de nem vettem fel, mert felesleges. Ezt írta:

"de mondjuk örülhetsz, mert nem szoktam lányokkal beszélgetni, mármint általában olyanokkal beszélgetek akiktől akarok is valamit XD "



Erre írtam, hogy ez sértő, egyrészt a nőiességemre, mert bár nem számít, de valahol azért csak az... illetve ez az örülhetek. Fellengzős... mintha kiváltság lenne, hogy velem beszél. Belegondolva szerintem sértő.

De lényegtelen, elröhögtem, poénra vettem. Erre a válaszomra írta, hogy:

"ha ki akarnék kezdeni veled akkor örülhetsz XDDDDDDD"


Na ezt a válaszát nem értettem, de írtam is neki, hogy nem értem, de megyek is aludni, fáradt vagyok már ehhez. Ő erre írta, hogy csak poénkodott.


Viszont nem tudom hova tenni ezt a választ. Nem tudom értelmezni ezt a választ...


Ti ezt sértésnek vennétek? Vagy csak poén volt? Vagy hogy kapcsolódik az előző válaszához?


2016. márc. 1. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:

"de mondjuk örülhetsz, mert nem szoktam lányokkal beszélgetni, mármint általában olyanokkal beszélgetek akiktől akarok is valamit XD "


Lényegében megszán téged azzal hogy válaszol neked.


"ha ki akarnék kezdeni veled akkor örülhetsz XDDDDDD"


Szerintem kicsit felsőbbrendű kategóriában érzi magát a srác. Ha mégsem így van, legalább annyit ellehet mondani hogy komolytalan ember

2016. márc. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És eközben a "boldog kapcsolatod" mit csinált????
2016. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm, valami ilyesmit éreztem én is benne.


Második... aludt... szerintem simán lehet barátkozni kapcsolat alatt is.

2016. márc. 1. 06:49
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs itt semmiféle látnivaló,haladjunk tovább...a gyerek szeret poénkodni,ennyi.
2016. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

Ha boldog a kapcsolatod, miért sérelmezed, ha a beszélgető partnered nem akar kikezdeni veled, továbbá miért írod azt, hogy a túlsúlyoddal nem kellenél másnak? Ez nekem nem boldog kapcsolat benyomását kelted, hanem azt h beéred ezzel a sráccal, mert másnak nem kellenél. Továbbá ez nem barátkozás, hanem flörtölés. Én a ffi barátaimmal nem szoktam olyanokról beszélgetni h mi lenne ha vki nyomulna vkire, merthát érted, kapcsolatban vagyok, rám ne nyomuljon senki, plusz az valóban baráti beszélgetés.

Amit te csinálsz, az nem ez.

Ja és h a kérdésre válaszoljak. Mivel elvileg elmondásod alapján csak barátkoztok; akkor poénnak kéne lenni, nem? Hisz ha sértő, ott vmi mégiscsak van, nem?

Magadnak ne hazudj.

2016. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,barátkozni lehet,csak te nem barátkozol...

Különben nem túráztatnád magad ezen. És nem hangsúlyoznád ennyire,hogy boldog az a párkapcsolat,amiben élsz.

2016. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D


Boldog párkapcsolatban élek, igen :D Nem azt sértelmezem, hogy nem akar kikezdeni velem, és mivel tudom, hogy kövér vagyok, így tudom, hogy másnak sem kellenék, nem azért, mert akarok, hanem mert nem is vonzódhatnak hozzám.


De akkor is van önérzetem. Az, hogy szerinte én kiváltságos vagyok, hogy beszél velem, azt érzékelteti, hogy mivel kövér vagyok, így arra se lennék alapból méltó, hogy szóba álljon velem. Ez sértés. És ez nem azon múlik, hogy akar-e valamit, vagy sem, barátkozom-e vagy sem. Ez az önérzet. Hogy jól értettem-e, mert ha igen, akkor nem barátkozom tovább.


Ezeket ő írta. Én nem flörtöltem vele. Ez két kiragadott mondat a beszélgetésből. Erre felesleges alapozni egy barátkozást. És ismétlem: ezeket Ő írta, nem én.


Ha nem tudjátok felfogni, hogy egy barát (vagy annak induló valami) beszólása is lehet sértő, akkor nem tudom hogy barátkoztok pasikkal, valószínű sehogy. Nekem van jópár, egyikkel sem alakult semmi, de egyik sem jegyezte meg, hogy tegyem össze a kezem, hogy beszélnek velem.


Az, hogy írtam, hogy kapcsolatban vagyok, információ volt, hogy normál érzésű pasi így egyáltalán nem is kezdeményez nálam. A boldog azért volt információ, mert én sem kacsintgatok ki. Most költöztem ide, távol a páromtól, a családomtól, a szeretteimtől. Barátok kellenek. Szerintem logikus. A nők meg utálnak. Bumm.


Az, hogy beleírtam azt is, hogy kövér vagyok ismét egy infó, még egy ok, hogy kizárjam azt, hogy akarna tőlem bármit is. Tehát még egy ok arra, hogy sértőnek véljem ezt a két mondatát.


De szerintem aki normálisan gondolkozik megérti a gondom anélkül, hogy leírnám az élettörténetem :D Ám ha nektek jobb, mert tuti a segítő válaszok helyett a kapcsolatomat fogjátok kielemezni, akkor legyen az, hogy boldogtalan kapcsolatban élek, meg akarom csalni a pasim, mert annyi gerinc nincs bennem, hogy beszéljek vele :D Ez így jobb lesz a beszólogatók lelkének? :D

2016. márc. 1. 08:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is sértőnek érezném, akármilyen poénnak szánta a srác. Sokan azt hiszik, hogy a másik leoltása a poén. Én ez után szóba sem állnék vele... és nem azért, mert kapcsolat mellett kikacsingatnék, és pofára estem, hanem mert azt én nem tartom viccesnek és normálisnak se, ha egy srác azt várja, hogy én azon röhögjek, hogy ő mennyire rondának tart engem, ill. hogy azt érzékelteti, hogy örüljek, hogy egyáltalán szóba volt hajlandó velem állni (akármilyen szándékból). De jóízlésű ember meg amúgy sem kezdi ecsetelni a másiknak, hogy hogy szedné fel / miért 6 mennyire az esete, ha amúgy rohadtul nincs szó róla a beszélgetésben. Csak ugye van, aki annyira el van telve magától, hogy rögtön már azt hiszi, mindenki őt akarja. Az ilyen beképzelt kis p.csöktől mentsen meg az isten, barátkozás terén is. Kinek van szüksége rá, hogy a barátja / haverja letiporja az önbizalmát cska azért, mert szte az vicces?
2016. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

#8 jól írja.

Ha van egy kis önérzeted, pattintsd le a kis pökhendit, nem hiszem hogy ilyen barátokra van szükséged.

2016. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!