Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik valaki, de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik valaki, de én nem valakit akarok, hanem egy személyt. Akkor nem is igazán a személyt akarom?

Figyelt kérdés

Kifejtem ezt picit,mert lehet nem egyértelmű,mire gondolok..


Néha azt érzem,hogy jó lenne egy személy,akit csak átölelek,akiről tudok gondoskodni ,akár csak egy két szóval,vagy aki megkérdezi,milyen volt a napom....

DE , mikor ezekre gondolok,nem sokra rá elkap egy olyan érzés,hogy én nem akarok senkivel sem érdekből együtt lenni...talán kicsit szélsőségesen gondolok a párkapcsolatokra ...ez egy külön téma...de nagyon az ellen vagyok,h valakivel csak azért beszéljek ,meg találkozzak sokat ,h ezeket ezeknek az igényeimnek eleget tegyen,meg én az övéinek....


Van egy srác,aki az utóbbi időben nagy hatással volt rám. 20 éves vagyok, eddig rajta kívül 2 srác volt,aki hosszabb távon felkeltette az érdeklődésem....

Ez a srác most számomra maga a tökély, úgy érzem,h túl tökéletes . Elhatároztam magam,hogy türelmes leszek,és várom ,hogy a dolgok alakuljanak. Egyetemen egy szakra járunk...mostanában nem beszéltünk,nem is láttam,de a lehetőség ott van ,hogy keressen.

Keresném én is ,de úgy érzem,ennek nincs itt az ideje..ahhoz neki kell egy biztosabb érdeklődést mutatnia.

Mindegy,az enyém lesz,és kész. Idő kérdése....addig viszont néha rám tör a magány.....és felmerül a fent említett kérdés...


2016. márc. 1. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Emese,menjél szepen aludni. Mára vege. Szevasz.
2016. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De , te pontosan azt az egy személyt akarod! Ezzel nincs is semmi baj. A kérdés, hogy mennyire idealizálod túl a dolgot.


"Maga a tökély"

-Hmm, ez pontosan miben nyilvánul meg, mi fogott meg annyira benne?


"Elhatároztam magam,hogy türelmes leszek,és várom ,hogy a dolgok alakuljanak."

-Türelmes? Ugyan már minek?!


"a lehetőség ott van ,hogy keressen

Keresném én is ,de úgy érzem,ennek nincs itt az ideje..ahhoz neki kell egy biztosabb érdeklődést mutatnia."

-Jaj, de várj csak! Hát mi van ha még nem keltetted fel az érdeklődését? Lehet hogy még nem figyelt föl rád, vagy felfigyelt, de nem érzi rajtad, hogy vevő lennél rá. Te vagy a nő! Elsősorban rajtad múlik, hogy lesz e ebből valami, neked kell megtenned az első lépést, persze úgy, hogy közben ő azt higgye ,hogy ő volt a kezdeményező. Remélem érted mire gondolok, ha konkrétan nem is, de valahogy nem árt ha jelzed felé, h szabad a pálya...

2016. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.válaszoló


jól látod a helyzetet..mert szeretném úgy alakítani,hogy mégis ő kezdeményezzen láthatóan,viszont azt nem tudom,hogyan mutassam ki,hogy szabad a pálya számára.

mikor személyesen beszélgettünk...örültem,ha meg tudtam szólalni,pedig soha nem szoktam lefagyni...de ha a közelében vagyok,nem is tudom... :D

neten is mikor beszéltünk,éreztem egy határt mindig,mert a sulis témákon kívül nagyon másról nem beszéltünk...és nem akartam én lenni,aki átlépi azt a határt. pedig amennyire én tudom, beszédes srác,de mintha kicsit be lenne zárkózva , mégis azt a képet mutatja,h minden tökéletes ...

2016. márc. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!