Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nagyon hiányzik a szex, de csak úgy ismeretlen pasikkal nem akarok lefeküdni?

Figyelt kérdés
19/L
2015. aug. 24. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
szerezz pasit nektek 1000x könnyebb párt találni
2015. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be egynek. Ő is bemutatkozik, és már ismeritek is egymást.
2015. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 opened paradise ***** válasza:
9%
Biztos sokan bemutatkoztak most priviben.
2015. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Találd fel magad, nőből vagy, menni fog. Ha mást nem, maszturbálj


24/F

2015. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem könnyebb, mert olyan sosincs, hogy nekem is tetszik a srác, és én is neki:(
2015. aug. 24. 20:34
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
nekem is hiányzik, aki vonz őt nem érdeklem, aki nem vonz azzal meg sehogy sem menne, ahhoz meg kéne erőszakoljon, de azt nem engedem...ördögi kör :S Pedig nem vagyok csúnya...26/N
2015. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
Na, én ugyanez vagyok. Megőrülnék már a szexért, de nem sok esélyem van egyelőre pasit találni, mert meghíztam.
2015. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha engednéd, nem is lenne erőszak... De lányok, komolyan, exem példáján tudom, mennyire semmit nem kell tennetek, ha akartok valamit, nehogy ennyin múljon ...
2015. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

#6-os vagyok ismét

Bennem az a hiba, h úgy érzem h aki tetszik érte már annyit tettem h észrevegyen, aztán lehet ha kívülről nézném magam máshogy gondolnám. Akitől semmit nem akarok azokra a pasikra rámosolygok és kb helyben letepernének, tuti ha elhívnám bármelyiket bárhova nem utasítanának vissza, de azt aki tetszik, vonz, és a személységét is szeretem mérget vennék rá h nem jönne el ha hívnám sehova. Ennek ellenére sztem tetszek neki, és még bír is...

2015. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%
önuralom gyakorlása. Türelem pasit terem:)
2015. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!