Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy én így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy én így reagáltam ösztönösen a babaruhákra a párom meg nem?

Figyelt kérdés
Egy közös barátunknak nemrég született meg a kisfiuk és hivatalosak vagyunk majd babanézőbe. Rendeltem netről pár babaruhát nekik ajándékba és ma érkeztek meg. Én teljesen el voltam ámulva mennyire picikék ezek a ruhák és mennyire jó az anyaguk, teljesen odavoltam érte és mondtam neki, hogy milyen jó lesz ha majd nekünk is lesz babánk és vehetünk ilyen holmikat. Őt igazából nem hatotta meg a dolog, valahogy nem törtek elő belőle az apai ösztönök. Azt azért hozzátenném, hogy a családunkban mindig is én voltam a legkisebb és soha nem fogtam még a kezemben babaruhát és még soha nem láttam pár hónapos babát. Az ő nővéréjéknek pedig már van 2 babájuk úgyhogy ő tapasztaltabb. Illetve nem rémítettem azzal halálra, hogy említettem neki milyen jó lesz ha majd a miénknek vásárolunk mert szinte napi szinten elhangoznak olyan mondatok az ő szájából is, hogy "ha majd lesz babánk..." Igazából nem haragudtam meg rá, hogy nem lett lelkes a ruhák láttán, nem úgy mint én. :) Úgy könyveltem el, hogy ez így van rendjén. :) Szerintetek is normális volt mindkettőnk reakciója?
2016. márc. 2. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá is hatott, de nem olyan típus aki így imutatja - bár ezt neked kellene tudni!
2016. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 curáku ***** válasza:
96%

A férfiakban az apai ösztön a gyerek születése után jön.. A nőknek meg már akár évekkel korábban is ciripel a méhük egy-egy baba, vagy akár babaruha láttán. :)


Én is olvadozok a kis bodyktól, a páromat totál hidegen hagyja. Ettől függetlenül az unokahúgaimért oda-vissza van

2016. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nincsenek olyanok, hogy apai ösztönök. Vagyis vannak, de az kimerül a család óvásában és védelmezésében.

Egyetlen férfi sem fogja összeélvezni magát néhány babaruha láttán, ez a nők szokása.

2016. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Normális. Nagyon kevés férfit hoz lázba egy babaruha, ettől az apai ösztönök nem fognak náluk előtörni. A férjemet sem hatotta meg sosem egyetlen babaholmi sem, mégis nagyon jó apukája a fiunknak.
2016. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Normális. Engem is hidegen hagynak amúgy a babaruhák, de én nő vagyok. Elég lesz ezzel foglalkozni, majd ha lesz gyerek, őszintén szólva nem sok ámuldozni valót találok egy babaruhában.
2016. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ~OnLány~ ***** válasza:
91%

Az anyukám húgának most született kislánya,nagyon jó érzés kézbe venni és gügyögni neki.

Mindig mesélem a barátomnak,hogy milyen jó érzés,milyen jó lesz,ha nekünk is lesz kisbabánk,vagy hogy milyen jó érzés kézbe venni és elaltatni. Csak mosolyog vagy felnevet egyet. Nem nagy reakciót vált ki belőle sem.


Szerintem a lányok jobban elérzékenyülnek,mint a fiúk.

2016. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2: azt hiszem, ott a pont. Semmiféle apai ösztönt nem érzek egyelőre, és bár aranyosak a babák és babaruhák, nincsenek rám nagy hatással. Viszont az el tudom képzelni, hogy teljesen megváltozik a helyzet, amikor átérezném, hogy ez a nyálában csúszó, ráncos, rózsaszín, nyivákoló kis pondró az én vérem, az én gyönyörűséges, szuper kis babám :D
2016. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!