Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha csak egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha csak egyedül tudok "kivirulni"? Miért van ez? 20+N

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy szinte felszabadulok, sugárzom, ha egyedül vagyok? Ha van valaki, akivel randizom, akinek tetszeni akarok, annyira rágörcsölök, hogy pont azért lesz elegem egy idő után, belefáradok abba, hogy idegbajos vagyok. Ha nincs senki, akinek meg akarnék felelni, önmagam adom, szabadnak, nyugodtnak érzem magam, szinte tudat alatt szándékosan elüldözöm, direkt flegmán viselkedek, amikor kezd komolyra fordulni a kapcsolat és kezdem megszeretni,hogy újra átéljem a szabadság érzését.Miért csinálom ezt?
2016. febr. 28. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, gondolj arra, hogy az az éned tetszett meg neki aki szabadnak érezte magát. Persze tudom, hogy ezt könnyű mondani, de próbálj meg akkor is felszabadult lenni.
2016. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mumusan ***** válasza:
Mert most neked ez a fontos. Ebben az életkorban ez a természetes.
2016. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosan 26 vagyok, nem tudom, ennek mennyire van jelentősége?
2016. febr. 28. 00:11
 4/11 Mumusan ***** válasza:
Én a helyedben addig szingli lennék, és élvezném az életet, szabadságot, ameddig el nem jutok odáig, hogy "fenébe a szabadsággal, nekem egy társ kell, aki hazavár"
2016. febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, ő majd segít. De tényleg.
2016. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen! A párkapcsolat bizonyos szempontból éppolyan fárasztó mint egy versenyszférai munkahely "jól csináltam-e ezt, jó-e amaz, jókor szóltam-e, jó embernek, nem mondják-e vissza stb". Gyakran inkább azt csodálom, hogy miért vannak olyan sokan, akik párkapcsolatot akarnak, mikor az szinte csak stresszel jár! Pozitív oldala egyedül annyi, hogy később, hosszú együttélés után, már ha eljuttok idáig anyagi és lelki támasz lehet a partner, de te még csak 26 vagy, hagyd a fenébe, majd ha közeledsz a negyvenhez ráérsz majd találni valakit.
2016. febr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Normális, én is ilyesmi típus vagyok. Amióta egyedül vagyok, jól érzem magam, nincsenek szabályok, amiknek meg kell felelni, azt csinálok, amihez éppen kedvem van. Persze vannak néha pillanatok, amikor jó lenne átölelni valakit.

Randiknál kívülről nem szokott látszani, hogy mennyire kattogok fejben néhány dolgon, de belül én is feszült vagyok. Vajon tetszem neki? Nem tart unalmasnak? Tetszeni fog neki az, amit adni tudok a jelenlegi életemmel? Stb.

Esetleg nem volt olyan kapcsolatod, amiből elmenekültél, és még nem heverted ki?


29F

2016. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig még nem volt olyan, akivel görcsök, gátlások nélkül lazán, oldottan érezted volna magad. Csak feszültség volt eddig, és nem volt az az érzésed egy férfival sem, hogy vele "otthon" érzed magad. Vagy például tetőtől talpig elfogad, és nem kell semmit szégyellned. Az életkornak nem sok köze van ezekhez. :)
2016. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
bolond vagy csajé,menj el pszihomokushoz.
2016. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
71%

Ja, 8-as jòl beszél!

Nem talàlkoztàl te még olyan férfival, akinek nem kell mindig megfelelni, lehetsz mellette beteg, lehet kòcos a hajacskàd, szedhetsz fel 3 kilot anélkül, hogy kitegye a gyk-ra, hogy a baràtnőm kövér lett, mit tegyek?... Nem talàlkoztàl még olyannal, aki elfogad az aprô kis hülyeségeiddel, nem kell tökéletesnek lenned mindig, minden helyzetben...

Magyarul nem talàltad meg még a TÂRSADAT

2016. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!