Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez jó tulajdonság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez jó tulajdonság egy pasiban? Tudja értékelni egy nő?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi bízik egy nőben vagyis nem kételkedik a szavaiban.Nem gyanakszik rá nincsenek kételyei a nővel kapcsolatban hanem megbízik benne.
2016. márc. 3. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek alap elvárásnak kéne lennie, nem pedig jó tulajdonságnak. Persze oda vissza működik, mielőtt nekem esnétek.


Ahogy elnézem, sokan képtelen erre.

2016. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*képtelenek
2016. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alap. És fordítva is!
2016. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó tulajdonság. Én is ilyen vagyok.
2016. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alap. Ha nincs meg ez a férfiban nekem nem is kellene. Ha én hûséges vagyok és bízok benne akkor neki is Kell és kész. Bizalom nélkül nincs tartós kapcsolat.
2016. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alap és fordítva is, de általában azok a pasik akik ilyennek állítják be magukat ők a legkevésbé ilyenek...
2016. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tudom értékelni, de ennek tényleg alapnak kellene lennie (de ahogy a környezetemben látom, már tényleg megbecsülendő, ha valaki - nemtől függetlenül - nem egy paranoiás féltékenykedő vki). Pont mostanában gondolkoztam el ezen... párommal még nem élünk együtt (idén fogunk összeköltözni), és ha féltékenykedős típusok lennénk, kb. megvesztünk volna egymás mellett. Jó, folyamatosan kapcsolatban vagyunk mailben, de... ő pl. otthonról dolgozik műszakokan, közben családfát kutatni jár, én meg gyakran egyedül megyek moziba, színházba, mert ő a munkaideje miatt nem ér rá, plusz moziba nem is szeret menni... na most, ezekbe bármit bele lehet magyarázni. De bennem fel sem merült, hogy amikor elmegy otthonról, akkor hazudik nekem, hogy hova. A viselkedése sem változott. Én meg szintén. Nem volt olyan, hogy kételkedett volna, hogy nem moziban voltam mondjuk.
2016. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!