Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez előny vagy hátrány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez előny vagy hátrány egy pasinál?

Figyelt kérdés

Halál nyugodt, az sem izgatná ha egy pisztolyt tartanának a fejéhez. A karrier nem igazán érdekli, csak az, hogy minél többet tudjon meg a világról, imád tanulni, ebből kifolyólag nagyon művelt. Lassan, nyugodtan, választékosan beszél. Nem tudja felidegesíteni magát semmin, nem haragtartó. Ha esetleg nagynehezen felhúzná valaki az agyát, akkor sem változna a hanglejtése.


Ahogy észrevettem az eddigi csajokat, inkább a pörgősebb férfiakra buknak.



2016. febr. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jon Arbuckle személyesen?


[link]


Vagy egy vulkáni? :D Bírtam Tuvok "mindig érveljük higgadtan" stílusát.

2016. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én pont ilyen vagyok, valakinek bejön, valakinek nem. Összességében inkább előnyömre vált, ez baromi nyugodt temperamentumom.
2016. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon asz vagy! Menj uzletkotonek! Pl. ingatlan eladas, berbeadas temakorben. Milliomos leszel hamar belole!

-egy uzletkoto no

2016. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előny. Nekem pl hamar eldurran az agyam, jo lenne mellém vlki ilyen. De vlkit meg pont ez idegesítene.

Egyébként az sosem baj, ha ilyen vagy. Szerintem ez még némi titokzatosságot is kölcsönöz, ami akár szexepiledé is válhat akkor, ha közben az, amit mondasz, az eléggé megindító érzelmileg. Pl. Nem azt mondod, h "jó volt ez a film, tetszett nekem", hanem azt, hogy "Tetszett a film. Jó volt benne az a rész, amikor ezt vagy azt csinálták, tetszett ahogy megjelenítették benne ezt vagy azt a cselekvést/személyiséget/történetet. Az a véleményem róla, hogy... Téged mi fogott meg?" Míg az elsőben passzív vagy és érdektelen, a másodikban egy jófajta feszültséget teremtesz a nőben. Az elsőben meg azt hiszi, hogy szimplán nem érdekled. Ha mondjuk egy veszekedés során csinálod ezt, akkor visszakaphatod, hogy "Nem is érdekel, hogy mit mondok???"

2016. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy valami annyira érdekelje hogy munkaszinten foglalkozzon vele és ha úgy veszed, igen építsen karriert és legyen fontos neki. Nem szeretem a léhűtő embereket lehet akármilyen művelt... A nyugodtság és a pörgősség tökéletesen megfér egymás mellett, és szeretem is ha párban járnak.
2016. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!