Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányoknak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányoknak úgy átlagban a pénz vagy a külső számít jobban?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy a pénz, hát én ezt cáfolnám, viszont egy bizonyos kor után már egyértelműen a pénz számít jobban, de azok nők, én most lányokról beszélek ami kb olyan 25 alatt van :)
2016. márc. 3. 16:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na egy újabb önigazoló kérdés, hogy miért a nőkben van a hiba. A külső vs pénz? A felnőtt nők kifejezetten a rossz anyagi helyzetű, munkával nem rendelkező kórosan elhízott férfiakhoz vonzódnak. Különösen azokhoz akik itt egész nap panaszkodnak. Így lehet a legjobban összefoglalni a mai nők álompasiját.
2016. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A 17-esre én is kíváncsi vagyok,hogy hogy adta ki magát jó pasinak. A kérdésre pedig: A nőknek én vagyok fontos :) Jó is lenne, ha így lenne :(
2016. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 ~OnLány~ ***** válasza:

Már pedig ebből vita lesz és már bőven el is kezdődött.

:)


Itt páran már elmagyaráztak dolgokat,más is fontosabb ettől a két dologtól.

Egy ember egy msik embernek összességében kell,hogy megfeleljen,vagy megfeleljenek egymásnak.

Nem az van,hogy CSAK a pénz kell,vagy CSAK jólkinéző legyen.

Ezek csak apróságok a többi fontosabb dolgok mellett.

2016. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 ~OnLány~ ***** válasza:

17. Ez érdekes..


Itt vagy egy másik társkeresőn történt a dolog?

Mert ilyen helyeken nem nehéz másnak kiadnod magad,hiszen ha kamuképet teszel ki,úgysem tudják,hogy nem te vagy.

2016. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
tényleg, valószínű neten adta ki másnak magát
2016. márc. 3. 18:09
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdező…

Te vagy a sokadik, aki ilyen rövid d alatt tippeket kér. Lassan már pénzt szedhetnék ezért…

De meg kell értened ez nem azért volt, hogy bárkit megalázzak…

2016. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ónlány és a többiek, akik azt kérdezik hogyan csináltam…

Úgy érzem eltértünk a tárgytól…

Írjatok privátban

S mindent elmesélek…

2016. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25%
Mind kettő fontos,mellette legyen ambiciózus,romantikus,udvarias,meg anyám kinya.
2016. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani, akkor külső - mindig is ez volt és ez lesz a fontos. A pénzt megkeresem magamnak.


26 (egy évvel túlléptem a kérdező korhatárát, no mindegy)/L

2016. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!