Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltengely külső gumiharang...

Féltengely külső gumiharang kb mennyibe kerül alkatrész+ munkadíj? Valami jó minőségű alkatrész kellene. Suzukihoz kellene 2006 Alto.

Figyelt kérdés
Bár 10 éves lesz szegénykém nem sokára és ez idáig semmit sem kellett rákölteni most sajna megadta magát az a gumi ahogy láttam teljesen elszakadt a külső és kifolyt belőle valami zsír. A belső az épnek néz ki, de nem szeretném megvárni hogy elszakadjon azért is érdekel hogy mennyibe fáj ennek a cseréje 1 db ról lenne szó és a jobb első keréknél nem tudom fontos e ezt kiemelni. Győr-Moson-Sopron megyében valaki nem tud egy olcsó és jó szerelőt?

2016. febr. 9. 08:48
 1/6 TheCruve ***** válasza:

Üdv!

A készlet 5000 FT körül van.

Munkadíj. hát... szerelő válogatja... de nem drága szerintem.

2016. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 veterán vas ***** válasza:

A gumiharang 2500-3000Ft. (utángyártott)

Egy óra alatt kényelmesen elkészül.

(általában 4-6000.Ft a szervizek rezsióradíja)

(+ új bilincs +kenőzsír +....)

Summa:

Egy középkategóriájú műhelyben kb. 10.000-ből kijön.

2016. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat remélem nem lesz drága bár 10 évig hű szolga volt akinek semmi baja nem volt csak szomjazott :D most meg még kínlódom az ajtókárpitok le operálásával hogy betudjam helyezni a központizárat.

köszönöm az a 10.000ft most simán elment csak a kpzárra sőt +3000 is :( na mindegy de legalább nem lesz kínlódás vele :) köszi még egyszer is nagyon!

2016. febr. 9. 18:04
 4/6 TheCruve ***** válasza:
Érdemes rákölteni mert nem véletlenül van ott az a porvédő...
2016. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már a múlt hét előtt megcsináltattam 1800 volt a jó minőségű gumiharang és 5000 a munka díj nem volt drága és már nyugodtabban autózhatok. :)
2016. febr. 27. 20:49
 6/6 TheCruve ***** válasza:
Hát örülünk neki :)
2016. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!