Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Ha meg sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Ha meg sem próbál az illető párt szerezni vagy ha sokszor elutasítják?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg sem próbál. Mert akkor csak egy lusta idióta lesz, aki nem hajlandó tenni semmit, csak sírni azért, hogy neki rossz. Komolyan elegem van már az ilyen férfiakból.. akarom mondani kis srácokból, mert az ilyen nem férfi. Engem is elutasítottak már vagy ezerszer nő létemre, éltem olyan dolgokat amit senkinek nem kívánnék, mégis mindig talpra állok. A hibákból és tévedésekből tanulni lehet és kell is. Lehet pont azzal a lánnyal nem fogsz próbálkozni akivel le tudnád élni az életedet. Inkább érjen pár szó traumaként rövid ideig, minthogy bánjam örök életemre azt, hogy elhalasztottam egy lehetőséget.
2015. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy "meg sem próbál" ?

Ember, én soha nem "próbálkoztam be" csajoknál, nem mentem oda senkihez, nem szólítottam le senkit, nem írkálok kéretlenül az interneten, nem zaklatok senkit. Egyszerűen nem vagyok egy ilyen nyomulós típus, mégis mindig volt és van is barátnőm. Az élet magától hozza ezeket. Nem kell neked odamenni és elküldetni magad a fenébe vad idegen nőknél.

2015. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom szimpla ismerkedésre gondolt az illető, nem mindenkinek adódik meg, hogy minden a lába elé terül. :)
2015. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abban viszont igazad van, hogy az élet hozza magától ezeket a dolgokat és mindig a legváratlanabb pillanatban.
2015. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell benazni es nem utasitanak vissza.
2015. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
jajj a síró kisfiúktól nulla százalékos lepontozás... oda ne rohanjak :D
2015. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3


Csak nem értem honnan ez a baromság a mai világban, honnan szedik sokan ezt a "be kell próbálkozni" a csajnál hülyeséget? Ez egy nettó marhaság. Ha tetszel egy lánynak, akkor az jelezni fogja feléd a vonzalmát. Ha meg nem tetszel neki, akkor fejen is állhatsz. Akár ugrálhatsz is előtte részegen a diszkóban mint egy majom, totál leégetve magad, akkor se fogsz kelleni neki elhiheted.

Sok éretlen...

2015. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előbbi. Élete végéig ott lebegne előtte a "mi lett volna, ha..."
2015. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szempontból. Ha meg sem próbál, az azért rosszabb, mert az ő hibája. Ha sokszor elutasítják, mert csúnya, az meg azért rosszabb, mert nem lehet rajta változtatni.
2015. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálja. Melyik a rosszabb hosszútávon, H örök életére egyedül marad, vagy hogy elutasítják párszor?
2015. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!