Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet mondani egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani egy 23 éves férfinak, akinek hiába előnyös a külseje, és rendes, de még mindig szűz?

Figyelt kérdés
Őszinte akarok lenni vele, de félek, hogy megsérteném azzal, ha azt mondanám neki, hogy ha sikerülne is összejönnie egy lánnyal, nem venné komolyan, ha kiderülne, hogy szűz.
2016. márc. 4. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkább dugjál vele, és megszűnik a probléma.
2016. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

talán bátorítani kellene, és nem pusztítani az önbecsülését.


szüzessége amúgy se jelent semmit, aki meg emiatt nem jön össze vele, azt nem kell emberszámba venni.

2016. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig nála idősebb lányokkal találja meg a közös hangot. Nekik meg már nem kell ő, amikor kiderül a kora, maximum barátnak.
2016. márc. 4. 14:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok ugyanígy és már voltkapcsolatom is. De félek a dologtól, hogy béna leszek mint a szar és emiatt meg leszek rúgdosva, vagy ilyesmi.
2016. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az ha szűz? :D Valahol el kell kezdeni nem? Miért kizáró ok?

Nem értem ezt a világot.

2016. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#5


Csak sajnos 20 alatt kellene. A 23 vagy idősebb csajo nem lesznek túl tolránsak egy kezdővel. Mert akkor hol számíthatnak multiorgazmusra? Sehol.

2016. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondjál neki semmit. Ha nőből vagy, megoldhatod a problémát te is, ha nem, akkor max befizetheted egy körre.
2016. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ezért nem kell a csaj orrára kötni mindent. Attól mert a bnője, még kell magánszférát tartani. Ha ez a másiknak nem tetszik, akkor olyat kell keresni aki elfogadja.
2016. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ennél rosszabb esetek is.

Az én párom 32 évesen is az volt. Egyszerűen elszaladt fölötte az idő, elég vallásos is, mindig fiúiskolákba járt, egy idő után meg lemondott saját magáról és a jobb kezével tartotta a szexuális életét.

Megismerkedtünk, nem mondta meg, hogy nem volt még mással, én meg nem kérdezgettem az előéletéről, mert nem érdekelt. Első alkalommal nem jött össze (de szerintem ehhez nem kell szűznek lenni, előfordul), másodikra igen és amúgy (nekem viszont volt tapasztalatom előtte) marha jó szerető lett belőle pikk-pakk. Behozta a lemaradást. :)

Szóval, szerintem a 23 éves szűznél mélyebb gödörből is lehet kiút, csak szerencse, szerelem és egy bátor nő kell hozzá. Nem kell megmondani, én is csak később tudtam meg. Túléltük, házasok vagyunk, és a szex még mindig fantasztikus. Ja, és idősebb vagyok 4 évvel....

2016. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8


Senki nem fogja elfogadni. :(


Tapasztalat.

2016. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!