Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik itt el sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik itt el sokan azokat a férfiakat és nőket ahol a pár férfi tagja külföldön van a nő pedig itthon és így alapítanak családot?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem ítélem el, de nem tudnék így élni... eleve hogy szexelnek? Nekem az is hozzátartozik a házassághoz....
2015. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szexelnek, hogy a férj haza jár. Nyilván nem mindig, de havonta 1x 2x is
2015. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kényszerhelyzetben vannak, így ezt a megoldást választották. Ezen nincs mit ítélkezni.
2015. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel a nyugat gyarmatállama vagyunk, ezért sok férfi jár ki munkaszállón melózni, mert itthoni fizetésből, proliként nem tud megélni sőt még gyereket vállalni. Nyilván kényszerből teszik ezt, ezért nem ítélkezem.
2015. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenkit elítélnek mindenért, ne vedd fel:) Én nem ítélem el őket, sőt örülök, mert ék egalább nem a fotelben ülve siránkoznak, hanem tesznek azért hogy jó legyen nekik.
2015. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pont ezt csinalom, sajnos nekem nem bírta ki a hazasságom. De van akik évekig gond nélkül így élnek. Mert nincs más választásuk, vagy a szegénység vagy ez. Így legalább a remény megvan ha pár évet kiböjtölnek , hogy aztán jobb életet élhetnek.

Hogy elítélnek minket olyanról nem tudok. Eddig nekem olyat még senki nem mondott hogy ez elítélendő lenne. Ellenben kaptam sok elismerést hogy nem lehet könnyű, és biztatást.

De tényleg nem normális ez a helyzet csakhát sokaknak nincs más választása. Eljön az a pillanat mikor belátja az ember vagy megy az utcára a család vagy ez. Lehetne erről egy könyvet írni mit miért adunk fel , de nincs értelme. Ennél is van rosszabb, csak körbe kell néznünk a nagyvilagban.

2015. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ők legalább nyíltan felvállalják, hogy a házasságuk nem több, mint egy gazdasági érdekközösség. A férj családfenntartó, a nő gyereknevelő szerepben, de a társ funkció megszűnik. Nincs meg a hétköznapi életközösség, együtt töltött minőségi idő, a napi szintű munkamegosztás, a gyerekeknek az apa távoli és elérhetetlen (nekem az apám nem külföldön dolgozott, csak nagyon sokat dolgozott, és kisgyerekként traumaként éltem meg... semmilyen emlékem nincs róla 6 éves koromtól kezdve és ez még felnőttként is borzasztóan frusztrál!).

Nekem a társkapcsolatnak része a mindennapos intimitás, összebújás, érintés, csók, szex... azok a dolgok, amik hormonálisan is megalapozzák és erősítik a kötődést. Tudományosan igazolt, hogy azok a párok, akik sokszor érintik meg egymást, mélyebben és tartósabban kötődnek egymáshoz. Ha a párom elmegy egy hétre (szerencsére csak évente néhányszor fordul elő), akkor pár nap után már a falat kaparjuk az intimitás hiánya miatt. Nem is csak a szex hiányzik, hanem rettenetesen szeretném megölelni, hozzábújni. A társam, a szerelmem, akivel jó együtt lenni.


Hozzáteszem, szerintem a házasságok jelentős része eleve kiüresedett gazdasági közösség, amiben van anya, meg van apa, de nincs férfi és nő, nem társak. Egymással párhuzamosan léteznek, de nem együtt. Ehhez nem kell külföldre menni.


Szóval én nem ítélem el, de én magamnak nem akarnék ilyen kapcsolatot!

2015. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak szimplán nem értem őket, mert az úgy nem kapcsolat, hogy max. havi egyszer, de még ritkábban látják egymást 1-2 napra, amiből a fele tuti elmegy a többi családtagra meg barátokra.

Akkor ítélem el őket, amikor gyerek is van a képben, mert az egészséges fejlődéshez azért kellene az, hogy mindkét szülőjével sokat legyen együtt, nem pedig az, hogy apámat kéthavonta látom, és akkor is b.tat, hogy miért nyaggatom, mert ő pihenne.

2015. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt nem is lehet megérteni, amíg nem vagy ebben a helyzetben. De nem is kell.

Mi választottuk ezt , ez egy döntés aminek következményei lesznek, vannak. Nyilván anyagi döntés és érzelmi is egyben.

Nagyon sok olyan férfit ismerek akik imádják a gyerekeiket, mégis ezt az utat jarják. Elhiheted én lennék a legboldogabb ha több időt tudnék a gyerekeimmel tölteni. De ott az a verzió is hogy hazamegy apuka és halálra dolgozza magát 120000 ft ért, csak aludni jár haza. Feleségét gyerekeit elhanyagolja mert túl fáradt és megcsömörlött, kiégett a munkától. Lehet választani...

Hiszen ahány ember annyi féle élethelyzet, senki nem tudja miken ment keresztül a másik, és mért döntött úgy ahogy. De nem is kell megérteni mert ez az ő döntése, amit abban a pillanatban jónak vélt. Az idő majd eldönti hogy jó döntés volt vagy rossz.

2015. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon sok apa van aki kinn dolgozik nyilván rossz a helyzet de aki minimálbért kapja vagy valamivel többet kap és mondjuk összes bevétel 150.000 Ft és akkor ebből mínusz 50.000 szàmlákra villany-víz -gáz- telefon számla egy autó kisebb fenn tartása és mondjuk más szàmla stb ha mondjuk marad 100 ezer abból főzni napi mondjuk 2000-2500 ftból az is elmegy 60.000-75.000 és akkor az a maradék 40.000 elég kevés a gyerek szükségleteit kielégíteni pelenka tápszer ruházkodására. Na és akkor ebben még nincs egy tisztálkodási szer vagy gyógyszer. Szülőnek egy ruhadarab esetleg egy mozi. Nyaralásra meg esély sincs.


Sajnos pedig a többség Magyarországon ennyiből él. Persze akik jól élnek itthonmert jól keresnek nagyon örülök és valamilyen szinten irigy is az ember. Hisz nekünk is jó volna együtt nem nélkülözni egymást.

2015. nov. 23. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!