Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha muszáj választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha muszáj választani a kettő közül, inkább nagyon vékony, vagy kövér legyen egy nő? (KÉP)

Figyelt kérdés

Most nincs szó belsőről, csak annyi, ha muszáj választani, akkor inkább melyik?


1. [link]


2. [link]


kérlek írjáok meg a korotokat is :)



2016. márc. 5. 12:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nőként kotyogok bele. Egyik sem nagyon vékony vagy nagyon kövér (az kb. az anorexiás meg Honey Boo Boo anyukája "fénykorában" összehasonlítás lenne kb.). Szimplán vékony és kövér (ezt nem fikázásból mondom, én is olyan testalkat vagyok, csak talán nagyobb hozzá a mellem és jobban lóg, és magamra is értem azt, hogy kövér). Az első egy teljesen egészséges testalkat. Valószínűleg azt fogják többen választani.
2016. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Elsőt választanám, nem kényszerből.

Sőt engem izgatnak a még vékonyabbak is, 40kg körüliek is, persze nem gyerekkorúak.


36/F

2016. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
az 1es sem nagyon vékony és a 2es sem nagyon kövér. nekem mindkettő tetszik. az 1es is még ízlésesen vékony de a 2es is még a hatéron belül van. nekem egyáltalán nem kövér.
2016. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
55%
Ajaj, látom dolgoznak a dagadt női kommentelők (tudvalévő h ők vannak itt többségben)...akiknek az első tetszik, egyből lepontozzák...:DDD
2016. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
65%

Én ugyan nő vagyok, de a fejüket jó lenne látni, mert hiába tetszik vkinek az egyik, ha a másiknak pl. kivételesen szép arca van az is rengeteget számít.


Nekem is nagy a s.ggem, az arcomnak köszönhetem, hogy érdeklem a férfiakat. :D

2016. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
A vékonyat választanám. 25F
2016. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül az első.

40+

2016. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
77%
Amelyik aranyos, szeretetreméltóbb és intelligens és igényes önmagára.
2016. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
1.
2016. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
kedves lány kérdező nagy különbséget az 1. és a 2. között nem tapasztalok, de mindkettő tetszik, de inkább a 2.-at választanám, ha mégis kellene választani! Te melyik vagy a képen kb.? Én 25f
2016. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!