Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha muszáj választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha muszáj választani a kettő közül, inkább nagyon vékony, vagy kövér legyen egy nő? (KÉP)

Figyelt kérdés

Most nincs szó belsőről, csak annyi, ha muszáj választani, akkor inkább melyik?


1. [link]


2. [link]


kérlek írjáok meg a korotokat is :)



2016. márc. 5. 12:43
1 2 3 4
 31/39 Titusztitusz ***** válasza:
91%
Hát...Ha már választani kéne mindenképpen, akkor a második hölgy jönne azért be inkább...
2016. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő átlagos, se nem sovány, se nem kövér.

Ha mondjuk 160 centi magasak, akkor az első lehet 46 kiló, a második 62.

2016. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Vannak ennél soványabb és kövérebb nők is.

Én a vékonyat választanám, részben azért, mert én is vékony férfi vagyok, és talán jobban illene hozzám. Érdekesen néznék ki a 2. nő mellett.

2016. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésben van egy agyficam: hogyhogy milyen LEGYEN egy nő???! Minden nő olyan, amilyen, nem LESZ ilyen vagy olyan a teste bemondásra vagy homlokráncolásra.

Nyilván azt akartad kérdezni, melyiket VÁLASZTANÁNK a kettő közül.

2016. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
59%
Alapjáraton is a telt nőket szeretem. Tehát a 2-es. Egyébként ez a forma egyáltalán nem kövér. Csak telt/duci kategória. 33/nő
2016. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Még ha arányosan lenne duci...de ez a kettes képen kur.va aránytalan, viszonylag vékony kar meg felsőtest, meg hatalmas kuffer és elefánt lábak.
2016. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Titusztitusz ***** válasza:
59%
36-os...Azért ne tévesszen meg a kép a második hölgyröl...MEGFELELŐEN , és csinosan felöltöztetve nagyon "bomba nőt" lehet ám varázsolni az ilyesmi hölgyekböl...Sokkal inkább, mint az első típusba tartozókbol...
2016. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A soványabbat (de nem sovány). Nem lenne praktikus, ha a másik felem is majd annyit nyom, mint én. És jobban is tetszik a karcsú alkat.

26/F

2016. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akinek sikerült értelmes választ adnia :)


Természetesen nem csak ez a két alak létezik, és persze az arc nagyon számít, de ha alakra muszáj választani... azért durva mennyi embernek nem sikerült :D

2016. márc. 6. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!