Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem elég jóképü,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem elég jóképü, gazdag, de humoros akkor az mennyire lenne unalmas számotokra?

Figyelt kérdés
Minden jóképü,gazdag pasi érdekes,vagy van közöttük is unalmas?
2016. márc. 6. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések unalmasak, attól mert te nem vagy gazdag és jóképű nem kell beleállni a másikba. Sértettség szüli ezeket a kérdéseket.
2016. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak ennyi pozitívumot tudsz felmutatni, hogy van humorod?

Hát kislegény, ez eléggé sivár rád nézve!


Egyébként meg tele vagy ellentmondással: ha valaki humoros, az hogy lenne már unalmas?

2016. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nők véleménye érdekelne,nem ,, kislegényezőkéré''
2016. márc. 6. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha humoros az mindenképp plusz pont. Egyébként a legunalmasabb réteg pont a gazdagok akik semmiért nem küzdenek csupán kivillantják a pénztárcát és ugrik mindenki.
2016. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erika Berger köszönöm a választ,Te megértetted a kérdést!
2016. márc. 6. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzó számomra, akkor lehet humoros, akkor sem fogok iránta barátságnál többet érezni.
2016. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, most látom kissé félreértlemztem a kérdést. Aki humoros az nem unalmas.
2016. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VirágésBence ***** válasza:
Humoros? Az is fontos, hogy milyen humora van, mellette milyen tulajdonságai... Ha egy rámenős idióta, aki mellé elmesél pár faviccet felőlem vehet nekem BMW-t is, akkor is elküldeném az anyjába.
2016. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem unalmas. Volt olyan, hogy emiatt kezdtem el vonzódni valakihez, mert folyton szakadtam a viccein, és senki mással nem éreztem ennyire jól magamat.
2016. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!