Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek egy olyan nővel, aki háztartásbeli és családanya szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Egyébként értelmes, művelt nő, szeret színházba járni, nyelveket tanul autodidakta módon, hangszeren is játszik, kedves, odaadó, gondoskodó.
2016. márc. 6. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha jól is néz ki.
2016. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Nem. Ha emellett semmilyen kilátásba levő munka nincs, akkor valahogy nem annyira vonzó az ajánlata.

26/F

2016. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2016. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán rámegy a kertészre mert én túl sokat dolgozom, ő meg állítása szerint unatkozik.
2016. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kertész vagyok.
2016. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

És csak addig fogok egyedül dolgozni míg a gyerek nem kezd el oviba járni.

A nők ezt válasszák mert ez a könnyebbik út.

Részemről egy ilyen kapcsolat kizárt.

2016. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kölköt ( nekem már van ) és nem kell rád szódabikarbónát szednem én eltartalak ( egyszerű színvonalon ) ameddig el tudlak viselni.
2016. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!