Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy olyan nőtől, aki háztartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőtől, aki háztartásbeli, elvárható, hogy főzzön, takarítson?

Figyelt kérdés

Én voltam főállású anya.

Akkoriban én is naponta friss ételt főztem, a férjemet is mindig gőzölgő vacsora várta.


Viszont, mióta újra dolgozok, a családban senki sem várja el tőlem, hogy naponta főzzek.


Egy régi ismerősöm, háztartásbeli nőként él már nagyon régóta.Talán 4-5 évet dolgozott egész életében.

Viszont, amikor mondtam neki, hogy szerintem az a helyes, hogy egy háztartásbeli nő mindennap friss étellel várja a családtagokat, kiakadt.

Azt mondta "ő aztán nem fog egész nap a tűzhely mellett görnyedni".


Pedig, amelyik nő háztartásbeli, neki az a dolga.Szerintem a családtagjai simán elvárhatják tőle , hogy mindennap friss ételt főzzön.



2015. aug. 28. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha haztartasbeli, akkor a haztartas vezetese az O dolga. Ha viszont csak egy eltartott, akkor annyit tesz amennyi az arcara rafer.
2015. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Egyértelmű, azért édesanyám, dolgozott, után kitakarított, és 2-3 naponta fözőtt, hétvégén pedig 2x is. Mai nők nem képesek erre, egy gyerek mellett se. : D
2015. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Elvárható, hogy ő csinálja az otthoni munkát, ez alap, de ez nem azt jelenti hogy akkor minden nap ki kell porszívózni és minden nap főzni, mosni, mert ez mind felesleges. Meg lehet főzni több napra is ugye és ha nincs kosz felesleges takarítani is.
2015. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy te mit mondasz, mert ez az ő dolga meg a párjáé, majd ők eldöntik, nekik hogyan jó. Valószínűleg a párja nem várja el, ezért nem is főz minden nap friss ételt.
2015. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elvárható, hogy tisztán tartsa a házat és rendben, eljárjon bevásárolni, és igény szerint főzzön. Ez az igény változó.

Én voltam otthon munkanélküliként 1-2 hónapot, főztem volna minden nap (kb. hobbim a főzés), de a férjemnek erre egyáltalán nem volt igénye, mert szívesen rendelünk, megyünk el étterembe, és ha valami finom, hát 2 napig is szívesen esszük. Sőt, még volt, hogy ő lepett meg vacsorával, mert ő maga is szeret főzni.

2015. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre válaszolva: igen, a férj részéről elvárható, de az ő dolguk, hogy hogy osztják meg egymás között.


A főzéssel kapcsolatban: a férjem kifejezetten nem szereti, ha naponta főzök, szerinte teljesen fölösleges, sokkal jobb, ha több napra előre van étel, áramot sem fogyaszt annyit, és nagyobb mennyiséget olcsóbban ki is lehet hozni. Nem vagyok háztartásbeli, de kevesebbet dolgozom, mint ő, ettől függetlenül megosztjuk egymás között a feladatokat, van, amit nem is bízna rám:D

2015. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
szia! Szerintem olyan h elvárás nincs, nem létezik..mindig két emberen áll, azt h te mit csináltál vagy mit nem a kapcsolatodban az finoman szólva sem releváns..magadat akarod fényezni a kérdéssel?? miért érdekel h ők hogy élnek ha nekik jó?? és ha ő "kitartott" nem háztartásbeli az te életedet miben befolyásolja?? Az én nagymamám háztartásbeli volt sosem tudott főzni(nem is evett sokat),mindig nagypapám főzött munka után vagy hétvégén..és kit érdekel?? csodálatos szerelem volt az övék, még öregen is simogatták puszilták egymást, náluk a kéz a kézben nem csak egy szlogen volt. Sosem veszekedtek,mindig kedveskedtek egymásnak, nagypapám mindig kisimult és jó kedélyű volt(részint nagymamámnak köszönhetően). Szerintem sokan szeretnének olyan szeretetben élni mint ők, sok férfi örülne ha csak a főzés hiányával lenne lenne "gond" és mondjuk nem a "gondoskodó" amúgy frigid, házsártos feleséggel magával..hozzáteszem nagypapám sohasem akarta nagymamámat megváltoztatni..
2015. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok..

És még annyit akarok hozzáfűzni ha nagyim 4 gyereke nevelt fel, tisztességben, mind a négy gyereke imádja.. mindig tisztaság volt náluk, még most is szokott takarítani hiába a takarítónő..azt h nagyim nem várt házi sütivel engem mint unokáját sosem zavart, mert helyett szeretettel várt és finom teával:)...

2015. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Elvárhatò, mert ez a dolga. Nekem 3 gyerekem van, ebből kettő kicsi, de mindennap főzök, takarítok. Mire a férjem hazaér tisztaság várja. Én így érzem jól magam. Égne is a pofámon a bőr, ha ennyit nem tudnék meglenni. 28N
2015. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*megtenni
2015. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!