Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik eme oldalról idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik eme oldalról idővel eltűnnek, mert már sok jó régi arc lelépett innen, azok általában találtak társat?

Figyelt kérdés
Addig vannak itt a legtöbbet az emberek a legtöbben míg egyedül vannak?
2016. márc. 6. 21:43
1 2 3
 21/24 ~OnLány~ ***** válasza:
92%

Egy névvel használtam régen az oldalt,de letiltottak,pedig 2 évig is megvolt,baleset történt.

Most ezzel vagyok,de én is szórakozni jövök,na meg segíteni persze,olvasgtani és még tanácsokat is szoktam kapni.

Attól még hogy van valakinek párkapcsolata,miért ne lehetne itt.Elvileg most is a Párkapcsolat kategóriában vagyunk :D

2016. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 opened paradise ***** válasza:

Barát/barátnő mellett is lehet felnézni,de ha csak magamra gondolok,igen,amiatt lesz ritkább. Fél-1 évig fel se jöttem az exem mellett,mondjuk pont akkor kezdődött a szigor és törölték a második nevem is.

Most is pár hete csak az üzenetek miatt nézek fel és olyan is van,hogy sajnos még amiatt se.

Illetve már az egész nem olyan,mint 2-3 éve.

2016. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

En is lelepnek, ha lenne parom. Addig pedig itt muvelodom. :D


23L

2016. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pedig mind itt vannak, csak visszavették a nevüket, vagy más néven vannak fent.
2016. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!