Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi pénzt költötök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi pénzt költötök a barátotokra havonta átlagban és miket szoktatok venni neki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálunk közös kassza van, így magára költ :), de azért átlagban havi 30 000 elmegy csak a hobbijára. Ahogy nekem is. De most pl. mikor megjött a fizum, rendelgettem cuccokat, és neki is vásároltam 20 000 Ft értékben.


Ebben nincs benne az, hogy kb. minden másnap viszek neki egy csokit, ilyesmi csak úgy, ő pedig heti egyszer meglep egy kólával, mert hizlal, magamnak nem veszem meg, pedig imádom. :D

2016. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Állandó kiadás a kaja, az havi 15 ezer.

Nagyobb kiadások fél-negyedévente vannak. Pl legutóbb befizettem neki az angoltanárt 50 000 Ft

Előtte öltönyt vettük neki, teljes szettel volt 50 ezer. De ebből fizetett az anyja, a húga és én is, tehát rám ebből max 10-15 esett.


Ebben a hónapban műtötték, az utazás, étkezés, műtét mind az én költségemre ment, de 15-ben benne voltunk.


Úgyhogy fogalmam sincs. Mindig van hogy van valami, akkor végzünk költségvetést, hogy hogy jövünk ki. Ő kevesebbet keres, nálam általában, mert csak gyakornoki fizúja van, így az én keresetemre támaszkodunk inkább.

2016. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Milliárdokat.

Lombszívót.

2016. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs barátom. A férjemre nem költök, ha kell neki valami akkor megveszi magának.
2016. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem divat. Mindenki megveszi magának, ami kell és kész.
2016. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az ünnepeket leszámítva nem nagyon költünk külön egymásra. A kaját, programokat mind felesben fizetjük.

Ünnepekre pulcsit, inget, pénztárcát, különleges whiskey-t, hobbijához kelléket, programot kapott ajándékba.


Amit közösen költünk egy hónapban (tehát szingliként nem lenne ilyen) az nagyjából 30ezer, tehát 15-15.

Ezen felül van nyaralás, síelés, valamint évente kb 3-4 hosszú hétvége külföldön vagy belföldön.

2016. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jézusom hogy a francba kajál meg valaki havi 15e-ből?
2016. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7 Ha ez nekem szólt, akkor nem 15-15ből kajálunk.. Ez a mozi, színház, kirándulás, kávézás, stb.

Olyan dolgok, amikre a párom nélkül nem költenék.

Mondhatni ennyivel kerül nekem többe havonta az, hogy van egy kapcsolatom. Plusz ajándékok és hosszú hétvégék. (Nyaralás és síelés az nélküle is lenne.)


Kajára kb havi 70et költünk.

2016. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ahh most látom, valaki írt még rajtam kívül 15öt, ráadásul kajára. Hogy a francba oldjátok meg ennyiből? Minden más étkezési utalvány?

Egy bevásárlásom a piacon kerül ennyibe..

2016. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok. Mi kb. havi 40-ből jövünk ki úgy, hogy mindkét családtól ömlesztve kapjuk a húst, cukrot, ilyeneket.
2016. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!