Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, haragudnátok a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, haragudnátok a barátotokra, ha okozna nektek pár álmatlan éjszakát?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy rémálmaim vannak, és van, hogy felriadok éjszaka, ilyenkor van, hogy a másik is felébredhet..
2015. ápr. 30. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Mert akaratos nem??

Agyhalott.

2015. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak hozzábújnék és visszaaludnánk.
2015. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szándékos, szóval nem, inkább segítenék (ha tudok egyáltalán) neki, hogy elmúljon. Nekem is volt olyan időszakom, borzasztó volt :(. Amúgy én alapból nem szoktam haragudni a páromra főleg nem ilyenért, hisz nagyon szeretem. Volt már, hogy megbántott, olyankor szomorú vagy csalódott vagyok.

De te nem tehetsz arról, hogy rémálmaid vannak, és felébredsz!

2015. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mtke ***** válasza:
100%
Nem! Sőt mindig megkerdezem jól van -e ha igen alszom tovább ha nem akkor segítek
2015. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, amiért én álmatlanul forgolódok. Felébredek, összebújunk, és ha minden rendben, alszunk tovább. Volt, hogy beteg volt, akkor hajnalban is ápolgattam, próbáltam neki segíteni.


De ha mondjuk megijeszt- hiába hívom, nem veszi fel a telefonját sokáig, és tudom, hogy valahova éppen autóval indult, vagy ha tudom, hogy a munkahelyéről haza mennyi idő jönnie, és mégsem akkor jön, szóval ha megiijedek, hogy valami baja esett, aztán hazavágódik és mosolyog és semmi baja, na, akkor haragszom. Szóljon, ha késni fog.

2015. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!