Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van B-terved, ha beüt a vég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van B-terved, ha beüt a vég?

Figyelt kérdés

Arra az esetre,ha a párod elhagy vagy meghal?


Van titkos számlád? Esetleg egy kis titkos lakásod?


Tudom,a te párod sose hagyna el és örök életű lény,de tételezzük fel,hogy esetleg mégis...akkor tudsz hová menni és lesz miből élned?



2016. márc. 7. 11:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A lényeg a TITKOS,azaz,hogy váláskor se tudja elvenni tőled vagy a halála után egy végrehajtó.
2016. márc. 7. 11:04
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Mégis miért evidencia neked, hogy haláleset után jön a végrehajtó?

Mellesleg különkasszán vagyunk párommal, semmi köze a pénzemhez, minek kéne titkos tartalék?

2016. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá szükségem.

Mikor kakiban voltunk, két hónapig nem volt munkahelye, akkor is bebizonyítottam, hogy el tudom tartani a családot egyedül is, bár voltak lemondások.

A ház, a kocsi az enyém, neki egy szatyor ruhája volt, mikor hozzám költözött, és tiszta sor, hogy ha válunk, egy szatyor ruhával fog távozni, mert neki itt mása nincsen.

A férjem jelenleg ezerszer jobb életkörülmények közt él, mint nélkülem, és ezzel ő is tisztában van.

Ennek ellenére tudom, hogy nem a pénzem kell neki (átlagos fizetésem van, de megtanultam megállni a saját lábamon, és előre jutni az életben), mert addig is szeretett, amíg ezekkel nem volt tisztában. Sőt, mai napig érzem, hogy tényleg nagyon szerelmes.

Ha vele történne valami, van életbiztosítása, ahogy nekem is, ha velem történik valami. Ez úgy gondolom, manapság már teljesen alap dolog felnőtt, családos embernél.


A B terv arra az esetre, ha el akar hagyni, hogy van a kamrában egy szép, nagy tescos szatyor, jó erős fülekkel. :P

És külön biztosíték, hogy ezzel ő is teljesen tisztában van.

2016. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3.


Ijesztő amit leírtál!!!!! :(


Egyfelől nem tudom,a párod csak a "jólét" miatt van veled? Másrészt a párod helyébe képzelve magamat rettegnék,hogy egyik nap azaz BÁRMIKOR elém dobhatod a szatyrot. :(

2016. márc. 7. 11:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Több évtizedes házasságból léptem ki pár éve. Volt egy saját lakásom, ahol együtt éltünk, majd a párom örökölt egy nagyobbat, ahová elköltöztünk, de én megtartottam a sajátomat, nem adtuk el, nem tapsoltuk el az árát. Most ide költöztem vissza. Nem volt titkos.

Az együtt megszerzett javakat elosztottuk.

Van önálló jövedelmem, így van miből élni.

Soha nem vertük magunkat erőnket meghaladó adósságba, így a végrehajtó messzire elkerül minket.

2016. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
B-terv mindig kell, hogy legyen, de annak nem látom értelmét, hogy titkoljam. Számomra párkapcsolat/házasság eleve nem arról szól, hogy összeolvadunk és soha többé semmi sem lehet csak a miénk.
2016. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán van ilyen B tervem, de megoldanám. Meghúznám amgam ismerősöknél egy darabig, ha kell, aztán bérelnék egy lakást.
2016. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olyan családban nőttem fel, ahol meg kellett tanulni megállni a lábunkon a tesómmal egyedül is, mert a családra nem lehetett támaszkodni, vagy ha igen, azzal visszaéltek. Most nincs párom, de ha lenne, akkor sem szolgáltatnám ki magam senkinek annyira, hogy ne tudjam szükség, vész, baj esetén megoldani egyedül is.
2016. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a szüleimhez bármikor visszamehetnék, vagy ha ne adj isten ők már nem lesznek mikor beüt a krakk, akkor ottmarad a ház, vagy az értéke. A számlám az enyém, azt soha nem tenném közösre, mint ahogy én sem akarnék a férjem számláján élni. Ez szerintem így normális, nem is kell titkolni, annak semmi értelme.
2016. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs B tervem. Viszont a ház ahol élünk, az enyém. Ahhoz a férjemnek nincs köze. Tehát ház nélkül nem maradnék semmilyen esetben sem. A pénz meg...valahogy egyedül is csak megélnék. Max többet dolgoznék. Ennyi.
2016. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!