Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok. Szerintetek rossz, ha időnként más férfiról fantáziálok?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel régen összejártam, és hihetetlen szexi, de közben meg egy igazi bunkó. A mostani barátomat nagyon szeretem,figyelmes, jól néz ki, imádnivaló, sose tennék olyat ami megbántaná, de néha eszembe jut a másik srác... De a fantáziálásnál többet nem teszek, bár néha rámír, de igyekszem lerázni vagy alig írni, nem bíztatni.
2016. márc. 7. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Add már nekem a barátodat :* :* Megszeretgetném :* :*
2016. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb velem is ugyanez van. Annyi, hogy én a srácot letiltottam, mert nem ér annyit, hogy elveszítsem a párom. Néha eszembe jut, meg hogy mi volt köztünk, de tudom hogy amúgy semmit se jelent nekem és a páromat szeretem.


25/l

2016. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs gondlatbűnüldözés.

Szerintem mindenki fantáziálgat. Nem hiszem, hogy baj lenne.

2016. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg csak fantáziálgatás, addig nem baj.
2016. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:
Ha minden tökéletes lenne akkor biztosn csak a paaitok jarna az eszetekben. Mi hiányzik?
2016. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!