Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 napja késik, viszont még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 napja késik, viszont még semmi előjelét nem érzem h megjöjjön, úgy értem nem feszül a mellem, a hasam sem görcsöl, akkor csak simán késik, ugye?

Figyelt kérdés

Barátommal kb egy hete voltam együtt, és megszakításos módon védekeztünk.


(fehérfolyásom viszont van 2 napja pont.)


2010. ápr. 2. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késik..
2010. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni.Nekem sosem volt pontos a menzim, igy tabi mellett is van, hogy késik 1-2 napot.
2010. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milliószor ellet mondva hogy a megszakítás nem védekezés!

Ha még is beléd ment valami akk meg grat a gyerekhez...

2010. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A 3. kommentelőnek: sokan elmonták már mások is, h több éve ezt a "védekezési" módot használják, mégsem estek teherbe. És szerintem is más, ha csak előváladék kerül belém.. egy kisebb adag ondó helyett.

2010. ápr. 2. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyiban más h kisebb az esélye...
2010. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az oké, hogy ezt elmondták és tény a megszakítás is jobb a semminél, de a megszakításos védekezésnek is vannak alappillérei. Sokszor észre sem veszik, hogy nem sikerült megszakítani időben az együttlétet és már megvan a baj. A másik pedig, hogy lemaradt spermiumok lehetnek az ivarutakban, tehát ami orgazmuskor nem ürül ki, az bent ragad és az előváladékkal ez be tud jutni, tehát ezzel is számolni kell. Ennek ellenére nem hiszem, hogy terhes vagy, de máskor azért figyelj, és ha mindenképp ezt a fajta védekezést választjátok, akkor legalább naptármódszerrel vagy hőmérőzős módszerrel kombináljátok. Ha anyagilag megoldható, akkor használjatok mellé spermicideket, ez megszakítással kombinálva eléggé hatásos és nem rontja el az élményt sem, az óvszerrel ellentétben.
2010. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3.

A legjobb akkor is a tabletta volna! élményt sem ront és izgulni se kell hogy mi legyen a gyerek neve!

2010. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a nevén izgulnának :)


Erről mindig eszembe jut, hogy ha nekem lányom lesz Annabella lesz :):)

2010. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!