Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel távkapcsolatban élek. Szex? HELP!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatban élek, és szeretjük egymást de ha akarnánk sem tudunk találkozni.Milyen módszer van hogy pótoljuk a szexet?Tudom pótolni nem lehet, de pl msn szex,ilyesmi... Leírnátok h műküdhet?

Csak normális válaszokat légyszi!Köszönöm


2010. ápr. 2. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
üzenem minden Budapesti, távkapcsolatban élő lányak, akinek hiányzik a szex, hogy hajlandó vagyok lefeküdni velük, úgy hogy a szerelmük kinyomtatott arcképét a fejemre erősítem egy befőttesgumival!
2010. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

utolsó: kur*a vicces vagy-.-"


köszönöm az értelmeseeket:)

2010. ápr. 2. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!