Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod börtönbe kerülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod börtönbe kerülne, meddig várnál rá?

Figyelt kérdés
És mondjuk nem bérgyilkos vagy lánykereskedő,hanem pl. téged védett volna pár nemi erőszakolótó és közben megölte volna az egyiket vagy autóbaleset miatt meghalt volna valaki,mert ő elaludt vagy a főnöke rákente a sikkasztást vagy hasonló azaz nem azért került be mert bűnöző.

2016. márc. 7. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Addig amíg szeretem. Az érzelmek változnak, a "távolság" meg tudja ölni a kapcsolatot. Ha kitart a szerelmünk, akkor addig várnék, amíg ki nem jön, ha az érzelmek megfakulnak, majd eltűnnek, akkor meg értelemszerűen nem várnék rá tovább.


Ha kihűl egy kapcsolat, azt mindkét fél érzi, szóval őt sem érné hideg zuhanyként a szakítás.

2016. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha nem az ő hibája miatt kerül a böribe meg várnám
2016. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés, hogy úgy teszd fel, hogy csak férfi lehet aki megy a dutyiba...
2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megvárnám, köztünk rendkívül erős a kötődés, nem is bírná ki, ha még ott is hagynám esetleg.
2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 VirágésBence ***** válasza:
Az az egyetlen gond, hogy a börtön megváltoztatja az embereket, de ha nem is a börtön, ha egy évig nem tud együtt lenni a pár egyszerűen elidegenednek. Semmi értelme, józan ésszel nem várnám meg, a szerelem viszont mint tudjuk nem a józan észről szól, valószínűleg kéne pár hónap, hogy erre rájöjjek.
2016. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Minden börtöntöltelék ártatlan, ezt ismerjük.
2016. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Múltkor meg akart verni valami fazont, mert elütött az autóval. Mondjuk emiatt talán még nem küldenek börtönbe senkit :D

Mindenesetre megijedtem kicsit, de ha börtönbe kerülne, addig várnék rá, amíg még szeretem.

2016. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


"Itt mindenki ártatlan"


"Te miért kerültél be?"

"F**z volt az ügyvédem!"

2016. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Az első az, hogy ha nem bűnöző, akkor miért zárják börtönbe? Az embert nem csukják le a semmiért. Az is valami ha autóbalesetet okoz, sőt nem is kis dolog. Ha pl az erőszakolótól próbál megvédeni, akkor az önvédelem...

Szerintem értelmetlen kérdés, de azért értem én, hogy mire gondolsz. Szerintem én addig várnám amíg úgy érzem, hogy a "szikra ki nem ég".

2016. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Na igen, az tényleg egy zseniális film.
2016. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!